یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام بیش از ۱۱۰ هزار دانشجو برای اعزام به عمره

danesheroz1 آبان ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
ثبت نام بیش از ۱۱۰ هزار دانشجو برای اعزام به عمره

دانش روز: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشجویی گفت: بیش از ۱۱۰ هزار دانشجو برای اعزام به عمره دانشجویی ثبت نام کرده اند. در تخصیص سهمیه دانشگاهها نیز ۳۹ درصد به دانشجویان دانشگاه های سراسری، ۳۳ درصد به دانشجویان دانشگاه آزاد، ۸ درصد به دانشجویان وزارت بهداشت و ۲۰ درصد به دانشجویان دانشگاه‌ های غیرانتفاعی، نخبگان و سایر موارد تعلق می گیرد.

  به گزارش دانش روز، حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سهمیه های عمره دانشجویی، براساس مصوبه شورای سیاست گذاری ستاد عمره،  ۳۹ درصد سهمیه به دانشجویان دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم که شامل پیام نور و علمی کاربردی می شود تعلق می گیرد.

وی ادامه داد: ۳۳ درصد به دانشجویان دانشگاه آزاد، ۸ درصد به دانشجویان وزارت بهداشت و ۲۰ درصد به دانشجویان دانشگاه‌های غیرانتفاعی، نخبگان و سایر موارد تعلق می گیرد .

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشجویی با اشاره به رفع کامل مشکل سایت ثبت نام عمره گفت: طی دو روز بعد از رفع مشکل، حدود ۱۱۰ هزار نفر از دانشجویان برای اعزام به عمره مفرده ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی لازم برای ثبت نام دوباره دانشجویانی که در زمانی که سایت با مشکل روبرو بود ثبت نام کرده اند نیز انجام گرفته همچنین برای این دانشجویان پیامک نیز ارسال خواهد شد تا دوباره برای ثبت نام اقدام کنند.

امسال ۱۵ هزار نفر از دانشجویان و ۲ هزار نفر از اساتید دانشگاه‌ها به عمره مفرده اعزام می شوند و دانشجویان برای ثبت نام تا ۱۵ ابان ماه فرصت دارند به سایت ثبت نام ستاد عمره دانشجویی به نشانی www.labbayk.ir مراجعه کنند و ۱۹ و ۲۰ آبان ماه قرعه کشی به صورت اینترنتی انجام و زائرین اصلی و ذخیره اعلام خواهند شد.

منبع:مهر

جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
کد خبر : 71201
بازدیدها: 309

پاسخی بگذارید »