دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام از پزشکان وبلاگ نویس حج آغاز شد

danesheroz1 آبان ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
ثبت نام از پزشکان وبلاگ نویس حج آغاز شد

دانش روز: مدیر پایگاه اطلاع رسانی حج با بیان این که بخش پزشکان وبلاگ نویس حج در این پایگاه راه اندازی شده است، اظهار داشت: از این پس پزشکان کاروان ها می توانند وبلاگ های خود را که با موضوع سلامت و بهداشت حج و اطلاعاتی که مرتبط با زائران است از طریق این وبگاه معرفی کنند

 

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام روزبه برکت رضایی گفت: تاکنون حدود ۶۵۰ وبلاگ در بخش‌های روحانیون، مدیران کاروان ها، دانشجویان، کاروان‌های خارج از کشور و آژانس های حج وزیارت شناسایی و در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت ساماندهی شده است.

وی با تاکید بر بهره گیری از ضرورت فضای مجازی و اطلاع رسانی دقیق و سریع مسائل بهداشتی و سلامت در حج، تصریح کرد: از این رو مسیر ارتباطی با پزشکان حج در این پایگاه اینترنتی ایجاد شده است و پزشکان محترم می توانند وبلاگ های تخصصی خود با موضوع حج وزیارت را در این سامانه ثبت کنند.

برکت رضایی خاطر نشان کرد: همچنین پزشکانی که موضوع وبلاگ هایشان عمومی است؛ اما در رابطه با حج وزیارت نیز پست های را قرار داده اند می توانند در این سامانه ثبت کنند.

وی یادآور شد: لینک این وبلاگ ها در پایگاه بعثه قرار داده، گزارش هایی نیز تهیه و این وبلاگ ها از طریق پیامک و رسانه ها به عوامل حج و زائران معرفی خواهد شد.

همچنین در آینده نزدیک با برگزاری جشنواره وبلاگ نویسان حج، میز تخصص پزشکان وبلاگ نویس حج وزیارت تشکیل و از پزشکان وبلاگ نویس برتر در این حوزه تجلیل به عمل خواهد آمد.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۶
کد خبر : 74757
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »