پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام آزمون ورودی طرح آیه های تمدن از ۱۵ بهمن ماه آغاز شد

danesheroz بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
ثبت نام آزمون ورودی طرح آیه های تمدن از ۱۵ بهمن ماه آغاز شد

دانش روز : مدیر علمی پژوهشی و فناوری گفت: ثبت نام آزمون ورودی طرح آیه های تمدن سال تحصیلی ۹۴-۹۳ از تاریخ ۱۵بهمن ماه شروع شده و تا تا ۱۵ اسفند ماه امسال ادامه دارد

به گزارش دانش روز ، ولی الله نادرپور مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی ، گفت : مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی و تکمیل ظرفیت آیه های تمدن سال تحصیلی ۹۴-۹۳ از ۱۵ بهمن تا ۱۵ اسفند می باشد و ثبت نام به صورت حضوری از طریق واحدهای بسیج دانش آموزی ، مدیر یا معاونین مدرسه محل تحصیل و کلیه حوزه های بسیج دانش آموزی در سراسر کشور صورت می گیرد داوطلبین جهت دریافت فرم ثبت نام بایستی  به مسئولین مدرسه محل تحصیل و یا پایگاه www.beest.ir   مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه طرح آیه های تمدن جهت ارتقاء بنیه تحصیلی دانش آموزان ، افزایش معدل و کسب رتبه های برتر برای ورود به دانشگاه های مرجع است گفت : دانش آموزانی می توانند در این طرح شرکت نمایند که در سال جاری در پایه ی ششم ابتدایی مشغول به تحصیل بوده و معدل نیمسال اول آنها حداقل ۵/۱۹ یا خیلی خوب باشد.

ولی الله نادرپور همچنین عنوان کرد دانش آموزان پایه ششم برای عضویت در طرح آیه های تمدن نیاز به گواهی عضویت در بسیج ندارند ، انشاءالله پس از قبولی در آزمون و در طول سال تحصیلی به عضویت بسیج درخواهند آمد . همچنین  دانش آموزان پایه های هفتم تا اول دبیرستان با معدل ۱۹ و دانش آموزان سال دوم و سوم دبیرستان با معدل ۱۸ نیز می توانند جهت ورود به سطح الف آیه های تمدن در آزمون تکمیل ظرفیت  شرکت کنند.

مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی بیان داشت: دانش آموزانی که درآزمون ورودی ثبت نام کرده و رتبه برتر کسب نمایند در سطح الف طرح پذیرش شده و به مدت شش سال بورسیه می شوند و از خدمات آموزشی رایگان از جمله مشاوره های گروهی و انفرادی ، کتب و نرم افزارهای کمک آموزشی ، آزمون های منظم و دوره ای پیشرفت تحصیلی ، کلاس های آموزشی و رفع اشکال ، اردوهای آمادگی نوروزی و … بهره مند خواهند شد . علاوه بر آن دانش آموزانی که رتبه و تراز لازم را کسب نکنند در صورت تمایل می توانند با پرداخت بخشی از هزینه ها در سطح ب طرح شرکت کرده و از خدمات آموزشی سطح الف که با تخفیف ویژه ارائه می گردد بهره مند شوند.

وی در ادامه افزود:آزمون مبنا آیه های تمدن برای پایه ششم ابتدایی و تکمیل ظرفیت برای پایه های هفتم تا سوم دبیرستان درتاریخ ۴/۲/۹۳ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه طرح آیه های تمدن طی ۶ سال گذشته با اجرای برنامه های مکمل آموزشی، سهم بزرگی در موفقیت تحصیلی دانش آموزان داشته است عنوان کرد: تعداد زیادی از دانش آموزان عضو طرح وارد دانشگاه های صاحب نام شده و علاوه بر آن ۸۵۱ نفر در کنکور سال ۹۲ رتبه زیر ۱۰۰۰ کسب کرده و وارد دانشگاه های مرجع شدند .

ولی الله نادر پور در پایان گفت: دانش آموزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به حوزه ها و واحدهای بسیج دانش آموزی مدارس، مدیر ومعاونین مدرسه محل تحصیل و یا به پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانش آموزی به آدرس  www.beest.ir مراجعه نمایند.

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
کد خبر : 92291
بازدیدها: 1,485

پاسخی بگذارید »