پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور آغاز شد

danesheroz دی ۳, ۱۳۹۱ ۰

به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، باشگاه دانش پژوهان جوان با همکاری ادارات کل آموزش وپرورش استانهای سراسرکشور آزمون مرحله اول المپیادهای علمی را درهفت رشته ، ادبیات، ریاضی ، فیزیک، شیمی ، کامپیوتر، زیست شناسی ونجوم به صورت چند گزینه ای برگزار می نماید. براساس این گزارش، ثبت نام در این [&hellip

به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، باشگاه دانش پژوهان جوان با همکاری ادارات کل آموزش وپرورش استانهای سراسرکشور آزمون مرحله اول المپیادهای علمی را درهفت رشته ، ادبیات، ریاضی ، فیزیک، شیمی ، کامپیوتر، زیست شناسی ونجوم به صورت چند گزینه ای برگزار می نماید.
براساس این گزارش، ثبت نام در این آزمون ها به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی الکترونیکی دانش آموزان (سناد) به نشانی WWW.sanaad.medu.ir از روز شنبه دوم دیماه آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه شانزدهم دیماه ادامه خواهد یافت.
این گزارش می افزاید : آزمونها طی روزهای ۲۴ لغایت ۲۷ بهمن ماه سال جاری در دونوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود و برگزیدگان مرحله اول، اردیبهشت ماه سال آینده در آزمون مرحله دوم که به صورت نیمه متمرکز در مراکز استانها برگزار خواهد شد، شرکت خواهند نمود .
براساس این گزارش ، علاقمندان برای دسترسی به اطلاعات دقیق تر وآگاهی از شرایط شرکت کنندگان،نحوه ثبت نام وزمان دقیق برگزاری آزمونها می توانند به پایگاه اطلاع رسانی باشگاه دانش پژوهان جوان به نشانی WWW.ysc.ac.ir مراجعه نمایند.

یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۶:۳۹
کد خبر : 1625
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »