پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی ( EPT) آغاز شد

danesheroz2 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، ثبت نام آزمون زبان انگلیسی ( EPT) دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه آغاز شد

به گزارش گروه علمی دانش روز، ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت : ثبت نام آزمون زبان انگلیسی ( EPT) دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه مورخ ۹۲/۳/۲۶ آغاز شد و تا روز سه شنبه ۹۲/۴/۴ ادامه دارد .

ازمون

رئیس مرکز آزمون درمورد نحوه ثبت نام گفت: متقاضیان می توانند به سامانه . iauset.com¬ EPTمراجعه و نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند .

اقبالی در ادامه در مورد زمان برگزاری این آزمون گفت : آزمون EPT در روز جمعه مورخ۹۲/۴/۱۴ برگزار خواهد شد که ثبت نام شدگان ملزمند در روز آزمون به واحد علوم تحقیقات تهران مراجعه نمایند .

رئیس مرکز آزمون خاطر نشان کرد : صدور کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون EPT از طریق سامانه EPT به آدرس . iauset.com¬ EPT انجام می پذیرد .

اقبالی در خصوص شرایط سن برای ثبت نام در این آزمون گفت : به لحاظ سنی هیچ محدودیتی برای شرکت در این آزمون زبان انگلیسی وجود ندارد و علاقه مندان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

مشاور ریاست دانشگاه در ادامه افزود:دانشجویان مقطعی دکتری برای تایید نمره قبولی آزمون EPT خود ، دیگر نیازی به مراجعه به مرکز آزمون ندارند و طبق برنامه ریزی به عمل آمده نتایج از این به بعد از طریق سایت به اطلاع واحدهای دانشگاهی خواهد رسید .

اقبالی درپایان توصیه کرد : متقاضیان اگر باسوال یا ابهامی مواجه شدند ، می توانند به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکزدر اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۵
کد خبر : 28233
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »