یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام آزمون آیلتس از فردا آغاز می شود

danesheroz1 فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ ۰
ثبت نام آزمون آیلتس از فردا آغاز می شود

دانش روز: ثبت نام آزمون آیلتس (IELTS) آکادمیک و جنرال از فردا مورخ ۹۳/۱/۱۷ آغاز خواهد شد و تا چهارشنبه مورخ ۹۳/۱/۲۰ ادامه خواهد داشت

به گزارش دانش روز،  به نقل از روابط عمومی آزمون، اقبالی رییس مرکز آزمون گفت: متقاضیان می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت ielts.iauset.com نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اقبالی در ادامه افزود: آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال روز شنبه ۲۰/۰۲/۹۳ در تهران به آدرس: انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک ۳۰۳ ، برگزار خواهد شد.

رییس مرکز آزمون درخصوص اعلام نتایج این آزمون گفت: نتایج این آزمون از طریق سایت results.ielts.org اعلام خواهد شدو ثبت نام شوندگان می توانند با مراجعه به آن از وضعیت خود مطلع شوند.

وی در مورد آن دسته از شرکت کنندگان که نیاز به دریافت کارنامه خود دارند، گفت: شرکت کنندگان می توانند در تاریخ شنبه ۰۳/۰۳/۹۳ با مراجعه به دفتر مرکزی آیلتس کارنامه خود را دریافت کنند.

اقبالی در پایان گفت: داوطلبان می توانند در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی، سوال خود را از طریق آدرس الکترونیکی porsesh@pubr-azmoon.com ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶
کد خبر : 104855
بازدیدها: 94

پاسخی بگذارید »