سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آقازاده شهردار کرج:

ثبت رکورد ایجاد ۴۰۰۰ متر مربع پارک در ۴ شبانه روز

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
ثبت رکورد ایجاد ۴۰۰۰ متر مربع پارک در ۴ شبانه روز

دانش روز: شهردار کرج از ثبت رکورد منطقه ۱۰شهرداری در ایجاد چهار هزار متر مربع پارک و فضای سبز در چهار شبانه روز و احداث اولین خط بی.آر.تی در جاده ملارد خبر داد

به گزارش دانش روز، سیدعلی آقازاده در حاشیه مراسم افتتاحیه ۱۰پروژه عمرانی در منطقه ۱۰شهرداری به خبرنگار مهر گفت: تمامی مناطق شهرداری از جمله منطقه ۱۰شهرداری کرج دچار تحولات مثبتی شدند که این موفقیت و تحولات با همدلی مردم،شورای شهر و شهرداری مرکز محقق گردید.

وی ضمن اشاره به افتتاح ۱۰پروژه عمرانی در این منطقه در خصوص دو تقاطع های غیر هم سطح  افزود: در شرق و غرب این منطقه دو تقاطع غیر هم سطح وجود دارد که در شرق آن انتظار دیرینه مردم کرج را در پی دارد و آن ایجاد پل بر روی راه آهن شیخ آباد می باشد که با فاصله ۲۰۰کیلومتری بعد از آن تقاطع خیابان ۲۲بهمن و شهید کچویی است که این پل منجر به اتصال دو تقاطع به یکدیگر می شد.

همچنین وی از در خصوص تقاطع موجود در غرب این منطقه تصریح کرد: براساس جلسات گذشته راه آهن و تملکاتی که دارا است، ملزم به اجرای تعهدات خود است که طبق آن تقاطع نوروز آباد و رزکان به یکدیگر متصل است.

شهردار کرج از احداث اولین خط بی .آر.تی در جاده ملار خبر داد و بیان داشت: این خط از پل شهید سلطانی تا جاده ملارد احداث شده و حلال یکی از بزرگترین مشکلات ترافیکی کرج و جاده ملارد است.
همچنین وی از افتتاح پروژه های شریانی و محوری مناطق دیگر شهرداری در دوهفته باقی مانده از دوره سوم خبر داد.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۶
کد خبر : 52257
بازدیدها: 167

پاسخی بگذارید »