چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در تقویم نمایشگاه کشوری:

ثبت تاریخ نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
ثبت تاریخ نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج

دانش روز: شهردار کرج از ثبت تاریخ نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج در تقویم نمایشگاه گل و گیاه کشور خبر داد.

به گزارش دانش روز، سید علی آقازاده با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج از ۱۲ تا ۱۶ شهریور برگزار می شود.

این مسئول برگزاری نمایشگاه گل و گیاه کرج را یکی از کارهای زیر بنایی این شهر ذکر و عنوان کرد: در این نمایشگاه میهمانانی از خارج کشور نیز حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در برگزاری نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج تنوع بی نظیری از انواع گونه ها را شاهد خواهیم بود، گفت: در این نمایشگاه گونه های مختلف گیاهی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

تولید روزانه چهار هزار تن آسفالت در کرج

شهردار کرج در بخش دیگری بیان کرد: در بعضی روزها تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج به چهار هزار تن می رسد که این مهم با همت جوانانی که در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند، صورت می گیرد.

آقازاده با اشاره به اینکه تنها دو سال از پیوستن شهرداری کرج به شهردارهایی که کارخانه آسفالت دارند می گذرد، اظهار داشت: کرج در زمینه آسفالت جز شش رتبه اول در کشور است.

یکی از رسالت های شورای چهارم جذب سرمایه های بخش خصوصی است

این مسئول با اشاره به اینکه دوره سوم شورا دوره مطلوب بوده و همکاری و مساعدت های نزدیکی با مدیریت شهری صورت گرفت، یکی از رسالت های شورای چهارم را جذب سرمایه های بخش خصوصی عنوان کرد.

وی افزایش تعداد اعضای شورای دوره چهارم را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این افزایش فرصت خوبی برای خدمت رسانی های مطلوب به شهروندان است.

شهردار کرج تاکید کرد: با استفاده از تسهیلات و سرمایه های بخش خصوصی می توان بسیاری از کمبودهای منابع مالی را برای اجرای طرح ها برطرف کرد.

آقازاده با اشاره به مطلب فوق بیان کرد: تحقق این مهم انگیزه شهروندان را نیز برای همکاری بیشتر کرده و مردم به عنوان بازوهای شهرداری در ارتقاء کیفیتی شهر تلاش می کنند.

منبع:کامنا

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۷
کد خبر : 54031
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »