چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت بیشترین تردد برون شهری در استان البرز

danesheroz1 فروردین ۴, ۱۳۹۳ ۰
ثبت بیشترین تردد برون شهری در استان البرز

دانش روز: آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۰۳۲ ترددشمار در محورهای برون شهری نشان می دهد که محورهای استان البرز شامل آزادراه های کرج – تهران و بالعکس، و آزادراه کرج- قزوین و بالعکس در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد را داشته اند

به گزارش دانش روز، از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های هوشمند ترددشمار برخط و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثناء محورهای مسدود و ممنوع ذیلا َذکرشده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

در ۲۴ ساعت گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۰۳۲ ترددشمار در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ازآن ۵/۳ درصد افزایش را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات۶تا ۷ صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

براساس این گزارش محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته آزادراه کرج – تهران

،البرز ۱۱۱ هزار و ۱۰۶ تردد، آزادراه تهران-کرج،البرزبا ۱۰۴هزار و۳۵۷ تردد، آزادراه کرج- قزوین،

البرز با ۸۷ هزارو ۲۲۴ تردد، آزادراه قزوین – کرج،البرز با ۸۴ هزار و ۲۸۴ تردد،آزادراه قم- تهران،

تهران با ۷۵ هزارو ۷۱ تردد، ازادراه تهران _ قم،تهران با ۷۴ هزارو ۷۳۵ تردد بوده است .

همچنین محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی، به دلیل رویدادهای غیرمترقبه،محورشمشک – دیزین(جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین) واقع در استان البرز،به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد. البته همه روزه‏ امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا، از ساعت ۷ لغایت ۱۷، همینطور از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین، به طور ۲۴ساعته، میسر است.

براساس این گزارش محورشهداد- نهبندان، مقطع واقع در استان کرمان، به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر ۶۰ تا ۷۳ ،تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد.

محور پونل – خلخال‏ْ، (از سه راهی پونل تا ورودی جاده زندانه) مقطع واقع در استان گیلان، به دلیل بارش برف و محور دیهوک – نهبندان، واقع در استان کرمان به دلیل جاری شدن سیل تا اطلاع بعدی مسدود می باشد.

در این گزارش آمده که ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای محوراصلی قم – گرمسار و بالعکس، واقع در استانهای تهران‏، سمنان و قم، به دلیل تمدیدعملیات راه سازی، تا مورخ۳۱/۳/۹۳، مسدود ومسیرجایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای کلیه خودروها، جاده امام رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

همچنین ممنوعیت تردد به رتفکیک یا اولویت وسایل نقلیه،در محورکرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استانکرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی،تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت، معرفی می گردد. تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
کد خبر : 100384
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »