شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید:

ثبت‌ نام کتاب‌ درسی دانش‌ آموزان متوسطه

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
ثبت‌ نام کتاب‌ درسی دانش‌ آموزان متوسطه

دانش روز: دانش‌آموزان مقطع متوسطه و هنرستان می‌توانند با ثبت‌نام در کتاب‌ فروشی‌ها کتاب‌های خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید دریافت کنند

به گزارش دانش روز، کتاب‌های درسی طی سال‌های گذشته تغییراتی داشته و با وجود این تغییرات از ۱۰ روز پیش ثبت نام برای دریافت کتاب های مقطع متوسطه و هنرستان در کتاب فروشی ها آغاز شده است.

  دانش‌آموزان مقطع ابتدایی هم در زمان ثبت‌نام مبلغی را به عنوان هزینه کتاب‌های درسی پرداخت و هم‌زمان با نخستین روز از سال تحصیلی جدید کتاب‌های آنها در مدارس به آنها تحویل خواهد شد.

 بر این اساس حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا و در پاسخ به این سوال که چند میلیون کتب درسی از اول مهرماه توزیع خواهد شد؟ اظهار کرد: برای سال تحصیلی جدید بیش از  ۱۳۰ میلیون جلد کتب درسی به چاپ خواهد رسید.

 طبق این گفته توزیع کتاب‌های درسی از ۱۰ شهریورماه آغاز خواهد شد و دانش‌آموزان مقطع ابتدایی هم می‌توانند کتا‌ب‌های درسی خود را در آغاز سال تحصیلی جدید از طریق مدارس دریافت نمایند.

 کتا‌ب‌فروشی‌ نشر فرهنگستان در شرق تهران حول این موضوع عنوان کرد که دانش‌آموزان با مراجعه به این کتاب‌فروشی و ثبت‌نام می‌توانند کتب خود را در ۱۶ شهریورماه دریافت نمایند.

 حسن رحیمی مسئول این کتاب‌فروشی بیان کرد: دانش‌آموزان مقطع اول متوسطه، سوم راهنمایی و پایه دبیرستان در ۳ رشته ریاضی فیزیک، تجربی و انسانی باید لزوما با ثبت‌نام در یکی از کتاب‌فروشی‌های نزدیک محل سکونت خود اقدام به دریافت کتب خود کنند.

 به گفته مسئول این کتاب فروشی نرخ این کتاب‌ها ۱۰ تا ۱۵ درصد نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

منبع:پانا

 

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
کد خبر : 50200
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »