دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت‌ نام کاروان پیاده‌روی نجف تا کربلا برای اربعین حسینی

danesheroz1 شهریور ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
ثبت‌ نام کاروان پیاده‌روی نجف تا کربلا برای اربعین حسینی

دانش روز: همزمان با دهه کرامت ثبت‌نام کاروان پیاده‌روی نجف تا کربلا برای اربعین حسینی به همت حرم شهدای گمنام کهف الشهدا آغاز شد

به گزارش دانش روز،  در ایام میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و شمس الشموس حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، ثبت نام کاروان پیاده روی از نجف تا کربلا در اربعین حسینی مخصوص برادران تهرانی توسط حرم مطهر شهدای گمنام کهف الشهدا با هماهنگی ستاد مرکزی راهیان کربلا آغاز شد.

قرار است کاروان راهیان کربلا یک هفته قبل از اربعین به صورت زمینی به نجف اشرف مشرف شود و پس از دو روز اقامت، همراه با سایر زائران ایرانی و غیر ایرانی با پای پیاده به سمت کربلای معلّی حرکت کند و پس از شرکت در مراسم روز اربعین و ۲ روز اقامت در کربلا به کشور باز گردد.

در این سفر ۱۰ روزه که از تاریخ ۲۵ آذرماه تا هفتم دی ماه جاری انجام می‌شود، زیارت عتبات کاظمین و سامرا پیش‌بینی نشده است، همچنین هزینه سفر علی الحساب، ۶۵۰ هزار تومان به صورت اقساط است که ممکن است با نوسانات ارز و قیمت‌های کشور عراق این قیمت تغییر کند.

بر اساس این گزارش، فاصله مسیر بین نجف تا کربلا حدود ۹۰ کیلومتر است که حدوداً سه روزه با پای پیاده طی می‌شود، همچنین اسکان کاروان در شهرهای نجف و کربلا همچون بسیاری از زائران، داخل حسینیه، مدرسه و چادر گروهی پیش‌بینی شده است.

علاقه‌مندان ۱۶ تا ۶۰ سال می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت kahf.karbalaeian.com مراجعه کنند.

منبع:دانا

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱
کد خبر : 59975
بازدیدها: 681

پاسخی بگذارید »