سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت‌ نام آزمون ورودی دبیرستان‌ های استعدادهای درخشان

danesheroz1 اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
ثبت‌ نام آزمون ورودی دبیرستان‌ های استعدادهای درخشان

دانش روز: معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: دستورالعمل آزمون ورودی دبیرستان‌ های استعدادهای درخشان ارسال و ثبت‌نام دانش‌ آموزان از ۱۰ تا ۲۲ اسفند آغاز شده است

به گزارش دانش روز، محمدنستوه معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با بیان این که آزمون در روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برگزار می‌شود، گفت: ۱۸ اردیبهشت ماه دانش‌آموزان ورودی پایه هفتم دوره اول متوسطه و ۱۹ اردیبهشت ماه دانش‌آموزان ورودی پایه اول دبیرستان دوره دوم متوسطه در آزمون شرکت می‌کنند.

بر اساس دستورالعملی که در تاریخ ۸ بهمن ماه ۱۳۹۲ به ادارات کل آموزش و پرورش استانها ابلاغ شده است، ثبت نام اولیۀ داوطلبان آزمون ورودی پایۀ هفتم و پایۀ اول دورۀ دوم متوسطۀ مدارس استعدادهای درخشان، از ۱۰ تا ۲۲ اسفند ماه و ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی رشتۀ ادبیات و علوم انسانی (پایۀ دوم دورۀ دوم متوسطه) مدارس استعدادهای درخشان، از ۱۷ تا ۲۹ خرداد ماه ۹۳  انجام خواهد شد.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان افزود: سایر شرایط و ضوابط در دفترچه آزمون درج شده و به سراسر کشور نیز اعلام شده است.اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک، ضوابط و شرایط ثبت نام در قالب «دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون» از تاریخ ۳/۱۲/۹۲ از سوی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، شهرستانها و مناطق منتشر شده است.

گفتنی است؛ دانش‌آموزان پایۀ سوم راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان جهت ادامۀ تحصیل در دبیرستان‌های دورۀ دوم استعدادهای درخشان، از شرکت در آزمون معاف هستند.

لازم به ذکر است؛ دانش‌آموزان پایۀ ششم ابتدایی دبستان‌های آزمایشی استعدادهای درخشان (شهرهای تهران، قم و شاهرود) جهت ادامۀ تحصیل در دبیرستان‌های دورۀ اول استعدادهای درخشان همانند سایر دانش‌آموزان باید در آزمون ورودی شرکت نمایند. پس لازم است در موعد مقرر جهت شرکت در آزمون ورودی ثبت نام نمایند.

دستورالعمل آزمون ورودی دبیرستان‌های استعدادهای درخشان (دوره اول و دوم) را می‌توانیداینجادانلود کنید.

یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۸
کد خبر : 96094
بازدیدها: 570

پاسخی بگذارید »