پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت‌نام ۱۸۹ هزار داوطلب در کنکور ۹۲/آغاز ثبت‌نام مجدد از ۳۰ بهمن‌

danesheroz آذر ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تا صبح امروز بیش از ۱۸۹ هزار داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده‌اند. مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۲ از روز ۱۶ آذرماه آغاز شده است و با گذشت ۵ روز از مهلت ثبت‌نام این آزمون تعداد ۱۸۹ هزار داوطلب تقاضانامه الکترونیکی ثبت‌نام را تکمیل کرده‌اند. گفتنی [&hellip

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تا صبح امروز بیش از ۱۸۹ هزار داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام ۱۸۹ هزار داوطلب در کنکور 92/آغاز ثبت‌نام مجدد از ۳۰ بهمن‌

مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۲ از روز ۱۶ آذرماه آغاز شده است و با گذشت ۵ روز از مهلت ثبت‌نام این آزمون تعداد ۱۸۹ هزار داوطلب تقاضانامه الکترونیکی ثبت‌نام را تکمیل کرده‌اند.

گفتنی است، امکان مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ که در یکی از سال‌های۸۴، ۸۵، ۸۶، ۸۷، ۸۸، ۸۹، ۹۰ یا ۹۱ دیپلم خود را در یکی از رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی یا علوم و معارف اسلامی اخذ کرده‌اند فراهم شده است.

همچنین، سایر داوطلبانی که سال ۱۳۸۳ و قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده‌اند نیاز برای مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی ندارند و تنها لازم است برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

خاطرنشان می‌شود، در صورتی که داوطلبان از طریق هیچ یک از روش‌های جستجو نتوانند اطلاعات دانش آموزی خود را مشاهده کنند باید در اسرع وقت به سایت آموزش و پرورش به نشانی dipcode.medu.ir مراجعه کرده و از تاریخ ۳۰ بهمن ماه تا ۳ اسفندماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۱
کد خبر : 694
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »