چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت‌نام موقت فرزندان شاهد آغاز شد/ جزئیات ثبت‌نام در مدارس شاهد

28 danesheroz خرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
ثبت‌نام موقت فرزندان شاهد آغاز شد/ جزئیات ثبت‌نام در مدارس شاهد

دانش روز : مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: فرزندان شاهد برای ثبت نام در پایه اول دوره ابتدایی، از ۱۶ خرداد لغایت ۵تیرماه و برای ثبت نام در پایه اول متوسطه اول و متوسطه دوم از اول تا ۱۵تیرماه فرصت خواهند داشت تا مدارک مربوطه خود را ارائه دهند

به گزارش دانش روز ،  ثبت نام اولیه و موقت فرزندان شاهد در مدارس برای سال تحصیلی ۹۳-۹۲ از امروز آغاز شد.

“مریم خلیلوند” مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا و با اشاره به موضوع ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: فرزندان شاهد برای ثبت نام در پایه اول دوره ابتدایی، از ۱۶ خرداد لغایت ۵تیرماه فرصت دارند تا مدارک خود را به مدارس شاهد تحویل دهند.

وی ادامه داد: همچنین دانش آموزان برای ثبت نام در پایه اول متوسطه اول و پایه اول متوسطه دوم مدارس شاهد، از اول تا ۱۵ تیرماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به مدارس شاهد مناطق آموزشی خود، نام نویسی موقت خود را به ثبت برسانند.

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش اضافه کرد: فرزندان شاهد در زمان های اعلام شده، باید مدارک مربوطه را به مدارس تحویل دهند تا بررسی های لازم صورت گیرد.

خلیلوند با بیان اینکه ثبت نام در مدارس شاهد براساس اولویت های تعریف شده خواهد بود، گفت: پس از بررسی مدارک در طی مهلت ۱۵ روزه، ثبت نام قطعی به اطلاع خانواده های دانش آموزان خواهد رسید.

 

 

منبع :  پانا

پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۴
کد خبر : 24314
بازدیدها: 520

پاسخی بگذارید »