شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت‌نام اینترنتی هشتمین جشنواره کارآفرینان برتر استان البرز آغاز شد

danesheroz اسفند ۸, ۱۳۹۱ ۰

معاون رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام اینترنتی هشتمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خبر داد و گفت: ثبت ‌نام از متقاضیان شرکت در این جشنواره تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

حسین فلاح نژاد با اشاره به اینکه ثبت نام کارآفرینان از طریق سامانه کارآفرینان برتر انجام می‌شود، افزود: کلیه کارافرینان استان در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات که مدت زمان راه اندازی کسب و کار آنها زیر هفت سال بوده و کارآفرینانی که در سال گذشته طرحهای ابتکاری، نوآورانه و جدید ارائه داده اند و از اجرای طرح نوآورانه آنان بیش از یک سال نگذشته باشد می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.karafarinanebartar.ir یا سایت اطلاع رسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز به آدرس alborz.mcls.gov ir ثبت‌نام کنند. بدیهی است پس از تاریخ فوق دسترسی به سایت امکان پذیر نخواهد بود.

معاون رفاه و امور اجتماعی با بیان اینکه هشتمین جشنواره امتنان از  کارآفرینان برتر استان در سال آینده برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در دو سطح استانی و ملی برگزار می‌شود.

فلاح نژاد اظهار داشت: این جشنواره در راستای تکریم و تقدیر از کارآفرینان، ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، ارائه راهکارهای عملی ترویج کارآفرینی متناسب با چشم‌انداز ۲۰ ساله، تکمیل و ارتقای شاخص‌های شناسایی کارآفرینان برتر، پویاسازی بانک اطلاعات شناسایی کارآفرینان برتر مبتنی بر شاخص‌ها، فراهم‌سازی مقدمات توسعه فرهنگ کارآفرینی سازمانی و استمرار بخشیدن به مشارکت بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی در توسعه کارآفرینی و تقدیر از منتخبین برتر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کارآفرینان با نوآوری‌ها و دستاوردهای عظیم خود همچون گذشته گام‌های مؤثرتری را در راستای حمایت از کار و کارآفرینی خواهند برداشت، گفت: این جشنواره در نظر دارد تا از زحمات بی‌دریغ این عزیزان که در چرخه توسعه صنعتی و اقتصادی کشور تلاش کردند، قدردانی کند.

بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوآوری، آینده‌نگری، اقدام به منظور کاهش نیاز به واردات، اقدام برای صرفه‌جویی ارزی و ریالی، کاهش وابستگی به کشورهای دیگر، رعایت شاخصهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، دریافت نشان در خصوص برند، اشتغالزایی، مجموع استانداردهای کیفیت و… ملاک انتخاب کارآفرینان برتر است.

سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۶
کد خبر : 8069
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »