دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبات مدیریتی دانشگاه آزاد در گرو تدیبر آیت الله هاشمی

danesheroz2 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
ثبات مدیریتی دانشگاه آزاد در گرو تدیبر آیت الله هاشمی

دانش روز:ثبات مدیریتی دانشگاه آزاد در گرو تدبیر آیت الله هاشمی است بنابراین اگر دانشجو عزل شود به صلاح دانشگاه و دانشجویان است

به گزارش دانش روز، محمد حسین پرکره، مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی نیازمند فردی است که بیشتر با آن‌ها همراه باشد. ما شاخصه‌های همراهی را نمی‌دانیم اما آ‌ن‌ها دلایل خودشان را می‌گویند که فردی باشد که دولتی‌تر باشد که اگر طرح اینگونه مطرح شود احتمال دارد که طرح عزل دانشجو رای  بیاورد البته این به صلاح دانشگاه آزاد و به صلاح دانشجویان نیست.

وی افزود: سوال من این است که آیا عملکرد دکتر توفیقی مورد رضایت است یا عملکرد دکتر دانشجو و به نظر من اگر طرح عزل قرار است مطرح شود باید عزل دکتر توفیقی باشد.

مشاور ریاست دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه دکتر دانشجو بودن و نبودن برایش فرقی ندارد تصریح کرد: دکتر دانشجو براساس قانون عمل می‌کند اما آنچه که تکلیف ماست این است که به امنیت و آرامش روانی جامعه دانشگاه آزاد کمک کنیم و احساس من بر این است که بودن دکتر دانشجو امنیت تامین می‌شود و دلیلش هم عملکرد ۱۸ ماه گذشته و قیاس آن با ۳۰ سال گذشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۰
کد خبر : 60967
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »