جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فوتسال ایران

تیم ملی فوتسال ایران هلند را هم شکست داد

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
تیم ملی فوتسال ایران هلند را هم شکست داد

دانش روز: تیم ملی فوتسال ایران در دومین مسابقه خود در تورنمنت چین موفق شد تیم هلند را شکست دهد تا جایگاه خود را در صدر جدول این مسابقات مستحکم کند

دانش روز: تیم ملی فوتسال ایران در دومین مسابقه خود در تورنمنت چین موفق شد تیم هلند را شکست دهد تا جایگاه خود را در صدر جدول این مسابقات مستحکم کند.

 تیم‌های ملی فوتسال ایران و هلند ساعت ۱۸:۴۵ امروز جمعه به وقت محلی و در چارچوب مسابقات چهارجانبه تورنمنت چین به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود ایران به پایان رسید. نیمه اول این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران تمام شده بود. ملی پوشان فوتسال ایران روز پنجشنبه موفق شده بودند در اولین بازی خود تیم فوتسال روسیه که عنوان چهارم دنیا را در اختیار دارد با نتیجه ۵ بر یک شکست بدهند. هلند هم در اولین مسابقه خود برابر چین با نتیجه ۳ بر یک پیروز شده بود. در حال حاضر ایران با ۶ امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار دارد. قهرمانی ایران تا اندازه زیادی در این مسابقات قطعی شده است و در صورت پیروزی هلند یا روسیه در جدال رو در رو، ملی پوشان ایران فقط به یک امتیاز برای قهرمانی نیاز خواهند داشت. تیم ایران فردا شنبه در آخرین مسابقه خود به مصاف تیم ملی چین خواهد رفت.

منبع:مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۸
کد خبر : 27099
بازدیدها: 193

پاسخی بگذارید »