جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تیتر مشابه ۲ روزنامه درباره معلم فداکارمریوانی

danesheroz1 بهمن ۷, ۱۳۹۲ ۰
تیتر مشابه ۲ روزنامه درباره معلم فداکارمریوانی

دانش روز: در اتفاقی جالب ۲ روزنامه اصولگرای جوان و روزنامه اصلاح طلب شرق تیتر «همه برای یکی» را به عنوان تیتر این خبر در صفحه اصلی روزنامه خود برگزیدند

به گزارش دانش روز، محمدعلی محمدیان، معلم کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت شهر مریوان، حدود سه هفته پیش در اقدامی قابل تقدیر برای ابراز همدردی با ماهان رحیمی شاگرد ۸ ساله‌اش که مبتلا به سرطان است موهای سرش را تراشید.

این اقدام معلم مریوانی برای اولین بار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و به فاصله کمی رسانه‌های مجازی و همچنین صدا و سیما نیز نسبت به تهیه گزارش از این کار اقدام کردند و در فاصله‌ای کوتاه این خبر در صدر اخبار کشور قرار گرفت و به فاصله یک هفته رئیس‌جمهور دستور تقدیر از این اقدام را صادر کرد و همزمان مقرر شده هزینه‌های درمان این دانش‌آموز نیز تامین شود.

بعد از انتشار خبر معلم فداکار مریوانی و بازتاب وسیع آن د ررسانه‌های داخلی و خارجی، به پاس تجلیل از این اقدام زیبا و ستودنی، تصویر این معلم و دانش آموزش بر روی تمبر چاپ شد.

بنابراین گزارش، روز گذشته تصاویری از کلاس درس این مدرسه در خبرگزاری ها و رسانه های مجازی منتشر شد که در آن تصویر، تمام دانش آموزان کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت شهر مریوان با الگو گرفتن از معلمشان موهای سرشان را از ته تراشیدند.

این اتفاق جالب در بسیاری از روزنامه های امروز دوشنبه (۰۷/۱۱/۱۳۹۲) بازتاب داشت و در اتفاقی جالب ۲ روزنامه اصولگرای جوان و روزنامه اصلاح طلب شرق تیتر «همه برای یکی» را به عنوان تیتر این خبر در صفحه اصلی روزنامه خود برگزیدند.

عناوین اخبار روزنامه شرق در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ : حذف یارانه نقدی و غیرنقدی خانواده‌های با درآمد سالانه 12‌میلیون‌تومان؛همه برای یکی؛سپاه پروژه‌های ملی‌ را به بخش‌ خصوصی واگذار می‌کند؛همسو با دولت حرکت خواهیم کرد؛امام(ره) پیشنهاد ساخت سلاح هسته‌ای را رد کردند؛بانک مرکزی:بابک زنجانی زمان «نوربخش» همکار «بانک مرکزی» نبوده است؛یقه مسوولان را در مسایل اجتماعی می‌گیرم؛ما و محیط‌زیست؛در رثای «هوای پاک» ؛میراث فرزندان ما؛حبس شده‌ایم در بی‌هوایی؛

عناوین اخبار روزنامه جوان در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ :

منبع: دانا

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۹
کد خبر : 89984
بازدیدها: 207

پاسخی بگذارید »