پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان البرزی نهادینه شود.

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان البرزی نهادینه شود.

استاندار البرز گفت: تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان البرزی نهادینه شود

به گزارش دانش روز ، اصغر عربیان ظهر امروز در جریان دیدار با خانواده شهیدان کریمی و محمودی اظهار داشت: تکریم خانواده شهدا مهمترین وظیفه مسئولان است لذا باید این مهم در بین مسئولان البرزی بیش از گذشته نهادینه شود.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی ادامه داد: آنان جانفشانی و شجاعت‌های بسیاری را در دوران هشت سال دفاع مقدس از خود نشان دادند که امروز وظیفه ما است تا پاسدار خون شهدا و شجاعت‌های رزمندگان اسلام باشیم.

وی حفظ آرمان‌های شهدا و ادامه راه آنان را مهم‌ترین تکلیف نسل امروز در برابر شهدا دانست و عنوان داشت: اگر امروز کشور به مرحله‌ای از رشد و پیشرفت رسیده است که می‌تواند با بسیاری از کشورهای پیشرفته رقابت کند و در بسیاری از علوم دنیا حرف اول را در جهان بزند به پاس رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس سینه سپر کردند و در برابر توپ و تانک دشمن ایستادگی کردند.

وی آزادی، استقلال و رسیدن به پیشرفت‌های امروز در کشور را مرهون خون هزاران شهیدی دانست که شجاعانه و بدون هیچ چشم داشتی در برابر دشمن ایستادگی کردند.

استاندار البرز گفت: شهیدان با نثار جان و عمل به تکلیف خود به بهترین شکل ممکن، دینشان به نظام و اسلام را ادا کردند و ما به عنوان امانتداران این ودیعه باید با حضور موثر در عرصه کار و تلاش در جهت سازندگی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی اهتمام ورزیم.

عربیان همچنین با حضور در منزل خانواده شهیدان محمد و عباس محمودی تاکید کرد: امنیت، عزت و بالندگی امروز نظام مدیون جان فشانی‌های شهدا است.

وی در دیدار با مادر شهیدان محمودی، بیان داشت: از دست دادن دو عزیز از یک خانواده بسیار جانگداز است و مادر این شهیدان را باید الگوی صبر و استقامت دانست.

عربیان ضمن تقدیر از خانواده شهید محمودی بیان کرد: وظیفه مسئولان است که نسبت به تکریم خانواده شهدا و یادگاران آنان احساس مسئولیت بیشتری کنند.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۰
کد خبر : 17414
بازدیدها: 123

پاسخی بگذارید »