جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عزیز اکبریان:

تکریم ارباب رجوع از واجبات دستگاه های اجرایی است

danesheroz7 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
تکریم ارباب رجوع از واجبات دستگاه های اجرایی است

دانش روز: نمیانده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی به تکریم ارباب رجوع در سازمان ها و ادارات تاکید کرد

به گزارش دانش روز،عزیز اکبریان، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی امروز در  سومین جشنواره شهید رجایی در سالن میلاد استانداری البرز حضور داشت ، وی در در این مراسم سخنانش را اینچنین آغاز کرد: نام و یاد شهید رجایی همواره پاینده است زیرا او در نوع خود بی نظیر بود.او همواره در راه امام راحل قدم گذاشت و با تکیه بر قوانین اسلامی از خادمین واقعی ملت ایران بود.رجایی در تمام مراحل خدمتش مردم ایران را اولویت قرار میداد و نظرات آنها را محترم میشمرد.

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها برخی از مدیران کل و دیگر مسئولینی که در سمتی برگزیده میشوند گذشته خود را فراموش میکنند و این بدترین آفت ممکن برای یک سازمان یا دستگاه اجرایی اشت. همانگونه که شهید رجایی با عشق به خدمت و عشق به ملت ایران پا به میدان گذاشت و نام خود را در یاد و خاطره ملت ایران جاودان کرد. ما نیز امروز وظیفه خدمت به خلق را در اولویت برنامه های خود قرار میدهیم.

توصیه من به تمامی کارمندان بخش های دولتی و تمامی مدیران و مسئولان این است که درب های اداره خود  را به روی ارباب رجوع باز کنند ، تکریم ارباب رجوع از اصول اساسی کار در دولت است.

عزیز اکبریان در پایان افزود: من همواره از منتقدین دوبت بوده ام. همواره حقیقت را دیده و بیان کردم.اکنون نیز که  در هفته دولت قرار داریم، چه احمدی نژاد و روحانی نباید شاهد سرگردانی مردم در پیچ و خم های اداری باشیم؛ اگر در دولت جدید هم شاهد همین روند باشیم باز هم منتقد خواهم بود.

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۰
کد خبر : 54534
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »