چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تکذیب خبر توافق ایران با گروهک جیش العدل

danesheroz1 فروردین ۱۴, ۱۳۹۳ ۰
تکذیب خبر توافق ایران با گروهک جیش العدل

دانش روز: علی اوسط هاشمی اظهار کرد: اینکه به نقل از من گفته شده است ایران ۳۴ زندانی سنی را با ۴ سرباز ربوده شده مبادله خواهد کرد، درست نیست و من این موضوع را تکذیب می‌کنم و هر کس ادعایی مبنی بر وجود فایل صوتی در این باره دارد باید این فایل را ارائه کند.

به گزارش دانش روز، استاندار سیستان و بلوچستان برخی خبرهای نقل شده از وی مبنی بر توافق ایران برای تبادل ۳۴ زندانی سنی با ۴ سرباز گروگان گرفته شده را تکذیب کرد.

علی اوسط هاشمی اظهار کرد: اینکه به نقل از من گفته شده است ایران ۳۴ زندانی سنی را با ۴ سرباز ربوده شده مبادله خواهد کرد، درست نیست و من این موضوع را تکذیب می‌کنم و هر کس ادعایی مبنی بر وجود فایل صوتی در این باره دارد باید این فایل را ارائه کند.

وی تاکید کرد: پیگیری وضعیت سربازان ربوده شده، مسیر خودش را طی می‌کند و ما تلاش‌های لازم در این‌باره را انجام می‌دهیم و ان‌شاءالله این تلاش‌ها نتیجه‌بخش خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که پس ما دیگر شاهد کشته شدن یکی دیگر از سربازان نخواهیم بود، گفت: ان‌شاءالله دیگر این اتفاق نمی‌افتد.

هاشمی درباره استفاده از ظرفیت گروه‌های ذی‌ نفوذ و ریش‌ سفیدهای محلی در بحث آزادی سربازان گفت: ما از ظرفیت این گروه‌ها و در واقع از تمامی ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم و در حال انجام اقدامات لازم در این‌باره هستیم.

منبع: پیام نو

پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۶
کد خبر : 104061
بازدیدها: 120

پاسخی بگذارید »