چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توهین مجله فرانسوی علیه حجاب و اسلام

danesheroz1 مهر ۷, ۱۳۹۲ ۰
توهین مجله فرانسوی علیه حجاب و اسلام

دانش روز: هفته‌ نامه ولور اکتوئل(ارزش‌های امروزی) در فرانسه مطالبی را روز پنجشنبه ۴ مهر منتشر کرد که در آن با جسارت به مسلمانان اهانت شد.

به گزارش دانش روز، این هفته‌ نامه اسلام‌ستیز در آخرین شماره خود اقدام به انتشار تصویر یک زن محجبه روی جلد خود کرد که در کنار آن با حروف بزرگ نوشته شده بود: «تهاجمی(!) که مخفیانه انجام می‌شود».

  مجله «ولور اکتوئل» در حاشیه این عکس نیز سخنانی را از برخی مقامات فرانسوی به عنوان شاهد این مدعی بی‌ربط خود به چاپ رساند که مسلمانان را روز به روز در حال افزایش در فرانسه و آنان را به خطری برای جامعه فرانسوی معرفی می‌کرد.

  انتشار این مطالب واکنش‌های متفاوتی را در فرانسه در پی داشت، تا جایی که انجمن دانشجویان یهودی در فرانسه نیز به دفاع از مسلمانان در برابر این مطالب برخواست.

  رئیس این انجمن انتشار این مطالب را نژادپرستانه توصیف و اعلام کرد: این که هر مجله و روزنامه‌ای به خود اجازه دهد با انتشار مطالب نژادپرستانه، این مطالب را به یک موضوع عادی در فرانسه تبدیل نماید، قابل قبول نیست و باید برای مقابله با آن اقدام کرد.

  وی همچنین ادامه داد: چه کسی می‌تواند تصور کند که در سال ۲۰۱۳ یک مجله با تیراژ بالا به خود اجازه انتشار چنین مطالب نفرت‌آمیزی را بدهد!

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹
کد خبر : 63141
بازدیدها: 172

پاسخی بگذارید »