جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توهین بازیگر معروف به پرچم ایران و حمایتش از متهم فتنه ۸۸

danesheroz1 مهر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
توهین بازیگر معروف به پرچم ایران و حمایتش از متهم فتنه ۸۸

دانش روز: این بازیگردر پست روز گذشته فیس بوک خود آزادی عیسی سحر خیز (زندانی سیاسی که چندی پیش آزاد شد) را به وی و خانواده اش تبریک گفته است و در مقابل استقامتش سر تعظیم فرود آورده است

به گزارش دانش روز، امیر جعفری روز قبل در صفحه فیسوک خود، متن و تصویر قابل تأملی قرار داد. در این صفحه  امیر جعفری تصویری از پرچم ایران را بدون کلمه مقدس “الله” قرار داده است. پرچم مقدسی که برای حفظ همان واژه و تقدسش خون هزاران شهید ریخته شده است و اینک هنرمند نماها اینگونه رسالتشان را نمایش می دهند.

این بازیگردر پست روز گذشته فیس بوک خود آزادی عیسی سحر خیز (زندانی سیاسی که چندی پیش آزاد شد) را به وی و خانواده اش تبریک گفته است و در مقابل استقامتش سر تعظیم فرود آورده است.

متن این پست بدین شرح است:
عیسی سحر خیز پس از ۱۵۵۲ روزمقاوت وایستادگی امروزش آزاد شد…
از طرف خودم و همسرم این روز عزیز را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می کنم و به احترام صبر و استقامت این عزیزان سرتعظیم خم می کنم.
به امید روزی که همه مابه این درک وفهم برسیم که هر انسان اندیشمندوآزادی خواه ودگراندیش الزاما مجرم و فتنه گر و برانداز و وطن فروش و… نیست وزندان هم جای حبس اندیشه ها نیست
امیر جعفری/ریما رامین فر-۹۲/۷/۱۲

فعالیتهای اینچنینی در فضای مجازی توسط افرادی که ظاهرا در نقش بازیگر مشغول فعالیت هستند، نشاندهنده ی عدم دقت کافی مراجع ذیربط در این حوزه می باشد که ظرافت بیشتر در این نظارت را می طلبد.

منبع: فرهنگ نیوز
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷
کد خبر : 64952
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »