شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ایران خودرو پاسخگو باشد؛

تولید پژو ۲۰۶ داخلی با قطعات چینی

danesheroz دی ۹, ۱۳۹۱ ۰

یک منبع آگاه در شرکت خودروسازی ایران‌خودرو : روند تولید این خودرو در ایران خودرو بعد از مدت‌ها توقف آغاز اما در این خودرو از قطعات چینی استفاده شده است.  یک منبع آگاه در شرکت خودروسازی ایران‌خودرو که خواست نامش فاش نشود با اشاره به وضعیت تولید خودرو پژو ۲۰۶ در این شرکت گفت: روند [&hellip

یک منبع آگاه در شرکت خودروسازی ایران‌خودرو : روند تولید این خودرو در ایران خودرو بعد از مدت‌ها توقف آغاز اما در این خودرو از قطعات چینی استفاده شده است.
 یک منبع آگاه در شرکت خودروسازی ایران‌خودرو که خواست نامش فاش
نشود با اشاره به وضعیت تولید خودرو پژو ۲۰۶ در این شرکت گفت: روند تولید این خودرو در ایران خودرو بعد از مدت‌ها توقف آغاز شده اما با وجود استفاده از قطعات چینی در تولید این خودرو به قیمت آن نیز اضافه شده است.

این منبع آگاه با اشاره به کاهش تولید خودروهای ال ۹۰، پژو ۴۰۵ و سمند در ایران‌خودرو ادامه داد: در سایر خطوط نیز مشاهده می‌شود که
خودروها بعضا بدون سپر، گلگیر و چراغ تحویل مشتریان داده و به آنان گفته می‌شود که می‌توانند قطعات ناقص را از بازار آزاد تهیه کنند.

وی با بیان اینکه مشتریان مجبور به تحویل گرفتن خودرو با این شرایط هستند، تصریح کرد: قطعاتی که شرکت مدعی کمبود آنها است با ۳۰ تا ۴۰ درصد بهای بیشتر در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

منبع: ندای انقلاب
شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۱
کد خبر : 2175
بازدیدها: 465

پاسخی بگذارید »