دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تولد نوزادی با دستگاه گوارش خارج از بدن +عکس

danesheroz بهمن ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

در حالی که خانم هاسکینس ۵ ماهه باردار بود پزشکان آن ها را از یک مشکل خاص آگاه کرده بودند ولی نوع و مدل اصلی این مشکل در دسترس نبود و تنها مشخص بود که در ناحیه شکم این کودک اتفاقات خاصی در جریان است

بسیاری از پدر و مادرها در حالیکه منتظر تولد اولین فرزندشان هستند همیشه به سلامت آن ها فکر می کنند و دوست ندارند مشکل خاصی در آن ها وجود داشته باشد.

کلسا و اندی هاسکینس هم از همان دسته والدین هستند اما در هنگام تولد فرزنداشان دچار شکی بسیار بزرگ و باور نکردنی شدند چرا که فرزند آن ها دارای مشکلی بسیار خاص و نادر بود.

در حالی که خانم هاسکینس ۵ ماهه باردار بود پزشکان آن ها را از یک مشکل خاص آگاه کرده بودند ولی نوع و مدل اصلی این مشکل در دسترس نبود و تنها مشخص بود که در ناحیه شکم این کودک اتفاقات خاصی در جریان است.

با به دنیا آمدن بچه همه پزشکان و حتی والدین آن شگفت زده شدند چرا که روده، کبد و بخشی از دستگاه گوارش این بچه خارج از بدنش رشد کرده بود و روی پوست او قرار داشت.

تیم پزشکی سریعا بچه را به یک بیمارستان تخصصی کودکان انتقال دادند و در آنجا تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است تا سرنوشت آن مشخص شود. پزشکان می گویند این مشکل به اندازه ای که به نظر می رسد حاد نیست و تنها زمان می برد.

بر طبق گفته تیم پزشکی حرفه ای کودکان این بچه تا یک سال آینده به مرور اندام ها را به داخل بدن جذب می کند و سپس به حالت عادی و زندگی نرمال هر کودک دیگری باز خواهد گشت.

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۵
کد خبر : 6487
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »