پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دختر شهید رستگار بیان کرد:

توقع نمی‌رفت بیت امام به شهدا توهین کنند

danesheroz1 مهر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
توقع نمی‌رفت بیت امام به شهدا توهین کنند

دانش روز: محدثه رستگار فرزند سردار شهید رستگار با انتقاد از توهین‌ نعمیه اشراقی به خانواده شهدا، گفت: موسسه باید به وظیفه خود عمل کند. اگر قرار باشد موسسه در قبال تحریف‌های که می‌شود سکوت و آنرا تائید کنند ممکن است دیگر چیزی از امام باقی نماند

به گزارش دانش روز، محدثه رستگار فرزند سردار شهید کاظم نجفی رستگار فرمانده اسبق لشکر ۱۰ حضرت سیدالشهداء(ع)  با اشاره توهی‌های اخیری که در قالب خاطره گویی به امام و خانواده شهدا وارد شده است، گفت: اخیراً، صداوسیما فیلمی از امام منتشر کرده که حضرت امام در آن فیلم تاکید کردند هر مطلب و یا حرفی که به نقل از ایشان گفته شود و سندی وجود نداشته باشند درست نیست.

وی افزود: این درست نیست که هرکسی به قول معروف نظرش را به نقل از امام بگوید؛ از بیت حضرت امام که محترم هستند توقع نمی‌رفت و نمی‌رود که به نقل از امام درباره خانواده شهدا نظر دهند و به خانواده شهدا توهین کنند.

 این وسط به قول معروف نظر خودش را مطرح می کنند توقع نمی رفت از نظر رستگار گفت: ما به همین قدر بسنده می‌کنیم چون حرمت بیت امام را حفظ می‌کنیم اما لازم است که بیت امام نیز حرمت خانواده شهدا را حفظ کنند.

دختر شهید رستگار با خطاب قرار دادن موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، گفت: موسسه حفظ و نشر باید به وظیفه خود عمل کند و برایش مهم نباشد که طرف مقابل کیست. چون اگر قرار باشد موسسه در قبال تحریف‌های که می‌شود سکوت کنند و آنرا تائید کنند ممکن است دیگر چیزی از امام باقی نماند.

وی افزود: اگر بخواهم درباره تحریف نظرات امام مثالی بزنم، بهترین مثال، ماجرای حضرت نوح است. حضرت نوح پیغمبر خدا و ولی خداوند بود اما قرآن می‌فرماید چون حضرت نوح پیغمبر خداست دلیلی نمی‌شود که فرزندش هم خوب باشد؛ حضرت امام هم که تفکراتش موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد، دلیل نمی‌شود که چون نوه امام است، سکوت کرد. همانطور که نمی‌توان برای بررسی حضرت نوح به فرزندش استناد کرد درباره امام نیز نمی‌توان به نوه ایشان استناد کرد.

منبع:فارس

پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۲
کد خبر : 67777
بازدیدها: 551

پاسخی بگذارید »