یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توطئه القاعده برای مسموم کردن زائران امام موسی کاظم (ع)

28 danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
توطئه القاعده برای مسموم کردن زائران امام موسی کاظم (ع)

یک نماینده پارلمان عراق گفت که اطلاعاتی دارد که نشان می‌دهد سازمان تروریستی القاعده به دنبال مسموم کردن زایران امام موسی کاظم با خوراکی‌های مسموم است

به گزارش دانش روز ، به نقل از خبرگزاری عراقی السفیر نیوز، سوزان السعد نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون فضیلت گفت که اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد سران القاعده به دنبال مسموم کردن زایران امام موسی کاظم (ع) بوده‌اند تا فتنه مذهبی را در میان شیعیان و اهل تسنن در عراق ایجاد کنند.

سعد در بیانیه‌ای که از طریق دفتر مطبوعاتی‌اش منتشر شده، تاکید کرد که اطلاعات موکدی به دست وی رسیده که نشان می‌دهد عناصر القاعده به دنبال توزیع آب و خوردنی و شیرینی هایی هستند که حاوی سم بوده و با پوشش های زرد و قرمز پوشانده شده است.

السعد که عضو فراکسیون همبستگی ملی عراق نیز هست، از وزارت بهداشت و نیروهای امنیتی خواست تا تدابیر امنیتی لازم برای به شکست کشاندن این اقدامات تروریستی را که برای از بین بردن تعداد هر چه بیشتر از مردم عراق است را به شکست بکشانند.

وی از تمامی عراقی‌ها خواست تا صفی مستحکم در برابر تروریسم باشند و فرصت را از تمام کسانی که در کمین ملت و سرزمین عراق نشسته‌اند بگیرند.

 

منبع : فارس

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۰
کد خبر : 23383
بازدیدها: 136

پاسخی بگذارید »