پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توطئه‌های دشمنان پایان نیافته است

danesheroz خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
توطئه‌های دشمنان پایان نیافته است

دانش روز :امام جمعه شهرستان نظرآباد گفت: با وجود حضور حداکثری مردم در انتخابات و شکست سنگین دشمن در برابر ملت ایران،‌ نباید غافل شویم، چرا که توطئه‌های دشمنان ما پایان‌ناپذیر است

به گزارش دانش روز ، نماز سیاسی و عبادی این شهرستان امروز نیز با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی و مسئولان در مصلای بزرگ کرج برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر وثوقی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی،‌ به تشریح حماسه سیاسی ملت ایران در روز ۲۴ خرداد پرداخت و گفت: مردم ما با بصیرت و آگاهی مثال‌زدنی در خطی که رهبری معظم انقلاب اسلامی ترسیم فرموده حرکت کرده و با حضور حماسی خود، نقشه‌های یک سال اخیر دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی کردند.

وی تصریح کرد: دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی نمی‌خواستند انتخابات در ایران با مشارکت حداکثری مردم همراه باشد و به دنبال خدشه‌دار کردن مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ببرند.

خطیب جمعه شهرستان نظرآباد افزود: حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای از یک سو نشانه ولایت‌مداری ملت ایران و از سوی دیگر نشانه اعتماد و اطمینان آنها به مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بار دیگر ثابت کردیم که در ایران مردم و مسئولان یک دل و همراه و متحد هستند.

وثوقی افزود: غربی‌ها می‌خواستند با استناد به آمار شرکت کنندگان در انتخابات این دروغ را پیگیری کنند که مردم ما به یک حکومت اسلامی و دینی اعتماد و اطمینان ندارند که به فضل الهی بار دیگر نقشه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان با حضور مردم در صحنه خنثی شد.

وی با تاکید بر اینکه حماسه ۲۴ خرداد دریچه دیگری در برابر ملت ایران گشوده است، متذکر شد: با این وجود نباید غافل باشیم، چرا که توطئه‌های دشمنان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی تمام شدنی نیست.

امام جمعه نظرآباد افزود: به طور قطع آنها به دنبال تدارک توطئه دیگری علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی هستند و اگر هوشیاری و بصیرت خود را حفظ نکنیم، در دام آنها خواهیم افتاد.

* رئیس جمهور منتخب مشکلات مردم و وعده‌های خود را فراموش نکند

وثوقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آرای حسن روحانی و پیروزی وی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهوری محترم در دوران تبلیغات وعده‌هایی دادند و شعارهایی داشتند که  مردم ما بر اساس این شعارها و برنامه‌های به ایشان رای دادند.

وی تاکید کرد: رئیس جمهوری منتخب نباید وعده‌های خود را فراموش کرده و از امروز باید تمام تلاش و توانی که دارد را برای رفع مشکلات مردم به میدان بیاورد.

وثوقی در پایان گفت: اولویت اصلی دولت آینده باید عمل به رهنمودهای ولایت و خدمت صادقانه به نظام و انقلاب و مردم باشد و به طور قطع در صورت تحقق این مهم، مردم ما حامی دولت خواهند بود.

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶
کد خبر : 30186
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »