پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توضیحات عضو کمیته ACL درباره اتفاقات استقلال-الهلال

danesheroz فروردین ۲۱, ۱۳۹۲ ۰

عضو ایرانی کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید اتفاقاتی که از پیش از دیدار استقلال و الهلال رخ داد بر بازی دیروز این دو تیم سایه انداخت و باعث ایجاد حاشیه‌هایی شد

شاهین رحمانی عضو ایرانی کمیته اصلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با تائید خبر ارائه گزارش ناظر بازی درباره اتفاقات دیدار استقلال و الهلال گفت: اتفاقی که افتاد، یک اتفاق معمول است. طبیعی است که آنچه ناظر در استادیوم ملاحظه کرده را گزارش کند. ناظر قطری در این گزارش به پرتاب نارنجک و فشفشه از سوی هواداران استقلال اشاره کرده و احتمال دارد که مسئولان کمیته مسابقات برای توضیحات بیشتر این ناظر را دعوت کنند تا توضیحات و آنچه در تهران دیده را به صورت شفاهی تشریح کند.

رحمانی در پاسخ به این سوال که در ادامه سرنوشت این پرونده چه خواهد شد، گفت: قرار است گزارش ناظر قطری برای کمیته حقوقی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود تا پس از بررسی از سوی آنها، نظر کارشناسی‌شان در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد و در نهایت حکم بازی در این کمیته صادر می‌شود. البته بعد از این، اتفاقات به دلیل اینکه خارج از چارچوب کاری کمیته مسابقات است من اطلاعی ندارم که چه حکمی ممکن است در این‌باره صادر شود.

شاهین رحمانی در پاسخ به این سوال که اتفاقات قبل بازی چه قدر در جریان دیدار سایه انداخت، گفت: از پیش از بازی متاسفانه روند عادی این بازی از مسیر فوتبالی خارج شد. حواشی غیر فوتبالی آن در عربستان و ایران، حساسیت‌هایی را ایجاد کرد که مسئولان کنفدراسیون به طور ویژه روی این بازی تمرکز کردند. توصیه مسئولان کمیته مسابقات در اینگونه موارد به تیم‌ها این است که از حساسیت‌ها بپرهیزند و فوتبال را در چارچوب مسائل فوتبالی پیگیری کنند.

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 11317
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »