شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

توسعه حس مشارکت دانش آموزان در مدارس خیر ساز

danesheroz1 آبان ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
توسعه حس مشارکت دانش آموزان در مدارس خیر ساز

دانش روز: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: در هر کشوری اگر آموزش و پرورش موفقی وجود داشته باشد آن کشور از هر حیث در امور اجتماعی، اقتصادی و … به تکامل می رسد

به گزارش دانش روز، دکتر محمد رضا حافظی در گفتگو با خبرنگار دانش روز افزود: خوشبختانه در کشور عزیز ما ایران مردم فرهنگ دوست به این واقعیت وقوف پیدا کرده و در عرصه مقدس علم آموزی که بستر توسعه پایدار همه جانبه در کشور است سرمایه گذاری می نمایند.

حافظی ادامه داد: خیراندیشان بستر را برای دانش آینده سازان کشور فراهم می کنند تا در این بستر دانش آموزان بتوانند با کسب علم اثر وجودی نه تنها در کشور خود بلکه در سطح جهان بوجود آوردند و جای افتخار است در مدت ۱۶ سال موجودیت جامعه خیرین موفق شده ایم ۵۰۰ هزار خیر مدرسه ساز را در این جهاد مقدس مشارکت دهیم.

حافظی راه ارتقا کشور را به ین امر دابسته دانست و گفت: مقام معظم رهبری مدرسه ساری را جهادی مقدس دانستند و ما در نتیجه این کلام گهر بار توانستیم مدارس ۴ نوبته را در طی ۱۶ سال به یک نوبته و بعضا دو نوبته تبدیل کنیم و در راه اولین خیر در امر مدرسه سازی (امام خمینی(ره)) گام برداریم.

وی افزود: مدرسه محمد رسوالله (ص) امروز توسط دکتر مصلی نژاد ساخته شد که این مرد تا بحال متجاوز از ۱۰۰ میلیارد تومان از درآمد خود را در این امر مقدس سرمایه گذاری کرده است و کلنگ ساخت آموزشگاه فاطمه الزهرا امروز به زمین زده خواهد شد.

حافظی در خاتمه گفت: ساخت مدارس توسط خیرین روحیه نیک اندیشی و مشارکت را در دانش آموزان بوجود می آورد و دانش آموزان معنای همکاری را در عمل می آموزند و امید است دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند در آینده خیرین مدرسه ساز شوند و این روحیه مشارکت را تداوم دهند.

 

چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱
کد خبر : 74925
بازدیدها: 873

پاسخی بگذارید »