چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تأکید کرد

توسعه برنامه‌های ورزشی در البرز

danesheroz اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
توسعه برنامه‌های ورزشی در البرز

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بر توسعه برنامه‌های ورزشی در البرز تأکید کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره کل سوق دادن بیشتر جوانان و نوجوانان به سمت فعالیت‌های ورزشی است

علیرضا جوانمردی اظهار داشت:برای اینکه برنامه‌های خود را به منظور سوق دادن جوانان به فعالیت‌های ورزشی محقق کنیم باید امکانات و تجهیزات سالن‌های ورزشی را در این استان بیشتر کنیم.

وی ادامه داد: ورزش استان البرز نیازمند داشتن برنامه‌ای جامع و هدفمند است.

این مسئول گفت: ورزش به عنوان یک فعالیت و فرصت جهت جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی همواره نقش بسزایی در زندگی اقشار و سنین مختلف جامعه دارد.

جوانمردی با اشاره به اینکه استان البرز با توجه به دارا بودن جمعیت جوان و علاقمند به ورزش، نیازمند یک برنامه و چشم‌انداز کلی برای پاسخگویی به خواسته جوانان و رسیدن به اهداف جامعه ورزش استان است افزود: توسعه سالن‌های ورزشی و ارتقای امکانات آنها یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در سال‌جاری است.

وی به تشکیل سندی برای چشم‌انداز آینده ورزش این استان اشاره کرد و گفت: این سند به صورت پنج ساله تدوین می‌گردد که طبق آن تمامی واحدهای ستادی، اجرایی و مسئولان ورزش استان در راستای برنامه و هدفی مشخص برای ارتقای جایگاه ورزش البرز تلاش خواهند کرد.

جوانمردی در ادامه سخنان خود از برگزاری همایش پیاده‌روی در البرز خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا کمیته‌های مختلف اعم از اجرایی، تبلیغاتی، امنیتی، اطلاع‌رسانی، پشتیبانی و حمل و نقل مشخص شده است.

جوانمردی ادامه داد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی استان البرز ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۶
کد خبر : 13861
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »