سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توزیع کتاب‌های درسی ابتدایی در مدارس/ تهیه کتاب‌های درسی مقطع متوسطه از کتابفروشی‌ها

28 danesheroz تیر ۶, ۱۳۹۲ ۰
توزیع کتاب‌های درسی ابتدایی در مدارس/ تهیه کتاب‌های درسی مقطع متوسطه از کتابفروشی‌ها

دانش روز : معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از توزیع کتاب‌های درسی ابتدایی در مدارس و کتاب‌های مقطع متوسطه در کتابفروشی‌ها خبر داد

به گزارش دانش روز ، حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در یادواره شهید فرهنگی غلامرضا کشتکار در استان بوشهر با بیان اینکه هنر فطری با درون و ضمیرانسان در ارتباط است، گفت: هنرمند اسلامی، آیینه دار زیبایی های عالم است.

وی با تاکید بر اینکه هنر فطری موجب تقویت خودباوری، اعتماد به نفس و پیمودن مسیر انبیا می شود، افزود: در مقابل هنر فطری، هنر غریزی و غیر متعهد قرار دارد که انسان را از اوج به ذلت می کشاند.

معاون پژوهشی وزیر آموزش وپرورش یاد آور شد: اسلام، طالب هنری است که در خدمت مستضعفان باشد و انسان ها را به عزت و تعالی برساند.

وی در ادامه در خصوص شهید کشتکار گفت: هرچند شهید کشتکار جسمش از میان ما رفت، اما روح و اندیشه او هنوز باقی است.

محمدیان در ادامه سفر خود به بوشهر با حضور در نشست مشترک شورای معاونان و شورای تحقیقات این استان به تغییر کتاب های درسی پایه سوم ابتدایی و برخی از کتب پایه اول متوسطه اول اشاره و اظهار کرد: هم اکنون مجموعه کتاب های درسی آموزش و پرورش زیر چاپ رفته است و کتاب های تازه تالیف نیز در مرحله آماده سازی هستند.

وی افزود: کتاب های دوره ابتدایی در مدارس و کتاب های متوسطه شامل راهنمایی سابق و دبیرستان جدید باید از طریق کتاب فروشی ها تهیه شود، هم چنین کتاب های درسی رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش نیز مثل سابق در هنرستان ها مطابق رشته تحصیلی دانش آموزان در اختیار آنان قرار می گیرد.

 

 

منبع : پانا

پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۲
کد خبر : 32573
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »