دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

توزیع شیر رایگان در مدارس ناحیه ۱ کرج آغاز شد

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
توزیع شیر رایگان در مدارس ناحیه ۱ کرج آغاز شد

دانش روز: آیین نمادین آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس ناحیه یک کرج صبح امروز ۱۶ آذر در دبستان احرار بخش آسارای کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، آیین نمادین توزیع شیررایگان در مدارس با حضورعلی حجرگشت مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، آسارایی معاون بخشدار آسارا و جمعی از کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش ـ اعضاء شورای معاونین ناحیه یک کرج امروزصبح در دبستان احرار بخش آسارای کرج برگزارشد.

IMG_1438

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: تغذیه سالم به رشد تمام ابعاد بدن کمک می کنند و دلیل سالم ماندن بدن را تغذیه سالم عنوان کرد ودلیل افزایش بیماری ها را در جوامع امروزی را عدم استفاده از غذای سالم عنوان نمود.

IMG_1448

علی حجرگشت افزود: از جمله اقدامات انجام شده در آموزش و پروش را توزیع قرص آهن  ویژه دختران واعزام مراقبین سلامت در مدارس و توزیع شیر رایگان در مدارس کل کشور می باشد که هدف از این اقدامات بالا بردن سطح سلامت در بین دانش آموزان است .

IMG_1440 IMG_1466

وی اظهار داشت:  با توجه به اینکه طرح توزیع شیر در مدارس کشور بارمالی سنگینی را به دوش وزارتخانه ودولت می اندازد ولی به دلیل اهمیت مصرف شیر در رشد و تکامل جسمی دانش آموزان اقدام به توزیع آن در مدارس نموده است و همچنین افزود؛ درطرح توزیع شیر رایگان در این ناحیه حدود ۳۰ هزار دانش آموز مقطع ابتدایی و دوره اول متوسطه ازاین طرح بهره مند می شود .

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۰
کد خبر : 78559
بازدیدها: 552

پاسخی بگذارید »