پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توزیع سیم‌کارت‌های جدید اعتباری در بازار / دلیل گرانی کدهای ۱و ۲

danesheroz2 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
توزیع سیم‌کارت‌های جدید اعتباری در بازار / دلیل گرانی کدهای ۱و ۲

دانش روز:مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار از توزیع سیم‌کارت‌های اعتباری جدید همراه اول در تهران خبر داده و دلیل گرانی کدهای ۱ و ۲ را عدم عرضه آن‌ها دانست.

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، وحید صدوقی گفت: کدهای ۱ و ۲ همراه اول ۱۵ یا ۱۶ سال پیش واگذار شده‌اند واین روزها دیگر واگذاری آن‌ها صورت نمی‌گیرد. تغییراتی که در حال حاضر در قیمت این سیم‌کارت‌ها ایجاد شده هم به دلیل همین عدم عرضه است.

وی ادامه داد: اما در ارتباط با کدهای دیگر سیم کارت مشکل خاصی وجود ندارد و حتی در زمینه سیم کارت‌های اعتباری هم که مدتی مشکل رنج سیم کارت را داشتیم اکنون این مشکل حل شده و واگذاری این سیم‌کارت‌ها با آغاز مقدمات طرح فلت سازی شروع شده است.

صدوقی در عین حال در پاسخ به این سوال که‌ آیا با راه اندازی طرح فلت سازی پیش شماره‌ سیم کارت‌های شهرستان‌ها نیز تغییر خواهد کرد گفت: هنوز بر روی این موضوع تصمیم نگرفته‌ایم که سیم‌کارت‌های جدید منطقه‌ای ما رنج شماره‌هایشان حفظ شود یا خیر اما به هر حال در تهران از هفته گذشته توزیع سیم‌کارت‌های اعتباری آغاز شده و به واسطه تخلیه‌ها و تدابیر دیگری که اندیشیده شده دیگر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

منبع: ایسنا

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
کد خبر : 29501
بازدیدها: 293

پاسخی بگذارید »