جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توزیع سبد کالای فرهنگیان ویژه ماه رمضان از ۸ تیرماه

danesheroz2 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
توزیع سبد کالای فرهنگیان ویژه ماه رمضان از ۸ تیرماه

دانش روز: مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان از توزیع سبد کالای یارانه ای ویژه ماه مبارک رمضان به فرهنگیان از روز شنبه ۸ تیرماه خبر داد

به گزارش دانش روز، محمد جلیلیان  در خصوص توزیع سبد یارانه ای کالا به فرهنگیان، گفت: سبد کالای یارانه ای تنظیم بازار برای تمامی فرهنگیان کشور در آستانه ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: در پایان خرداد ماه ستاد تنظیم بازار مصوبه ای را به منظور حمایت از سبد کالای خانوار برای کارمندان دولت و فرهنگیان به تصویب رساند که طبق آن سبد کالایی شامل ۵ کیلو مرغ منجمد، ۵ کیلو شکر، ۱۰ کیلو برنج هندی مرغوب وارداتی و ۵ بطری ۹۰۰ گرمی روغن مایع به قیمت تنظیم بازار و با ارز مبادله ای و ۳۰ درصد زیر قیمت مصرف کننده به فرهنگیان ارائه می شود.
مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان افزود: در حال حاضر اتحادیه فرهنگیان، بخشنامه ویژه سبد کالا را به تمامی اتحادیه های سراسر کشور و وزارت آموزش و پرورش  اعلام کرده و تاکنون اقلام مورد نیاز خریداری و به ویژه در مرحله اول برنج و روغن خریده شده است.
جلیلیان خاطرنشان ساخت: هماهنگی های لازم با اتحادیه های سراسر کشور و وزارت آموزش  و پرورش  و ستاد تنظیم بازار صورت گرفته است و از روز شنبه ( ۸ تیر ) فرهنگیان در سراسر کشور می توانند با مراجعه به تعاونی های مصرف فرهنگیان، سبد کالای خود را دریافت کنند. همچنین در تهران ۸ شعبه تعاونی مصرف آماده تحویل سبدهای کالا به فرهنگیان هستند.
وی در پایان تاکید کرد: فرهنگیان مختار هستند هریک از اقلام موجودی در سبد کالا را دریافت کنند و اجباری به خرید تمامی این کالاها نیست.

منبع: پانا

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
کد خبر : 31995
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »