سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تورهای گردشگری در تعطیلات آخر هفته گران شد

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
تورهای گردشگری در تعطیلات آخر هفته گران شد

دانش روز: همزمان با فرا رسیدن تعطیلات عیدفطر نرخ تورهای گردشگری داخلی و خارجی نیز به میزان متوسط ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد

به گزارش دانش روز،  تعطیلات چند روزه در طول سال همیشه باعث می شود تا تورهای گردشگری که در این ایام برگزار می شود با نرخ بیشتری به فروش برسد به خصوص اگر در تعطیلات اعیاد و شهادت، مقصد گردشگری شهرهای مذهبی کشور باشد.

به عنوان مثال برای تعطیلات روزهای ۱۷ تا ۲۰ مرداد تورهای دو یا سه روزه مشهد با اقامت در هتل سه ستاره تاپ ۵۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

نرخ اقامت در هتلهای چهارستاره نیز از ۵۷۰ هزار تومان بیشتر است با این حال در ایامی غیر از تعطیلات این نرخها با ۱۰۰ هزار تومان کمتر توسط آژانسهای مسافرتی به فروش می رسد هر چند که باز هم قیمت تورهای گردشگری در تعطیلات تابستان با ایامی مانند مهرماه تفاوت چندهزار تومانی دارد.

نرخ داده شده برای تورهای زمینی دو روزه گیلان نیز ۳۰۰ هزار تومان بوده است با این حال نرخ تورهای گردشگری خارجی مانند تورهای داخلی در ایام تعطیل سال بالا می رود با این تفاوت که این افزایش نرخ ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است مانند تورهای یک هفته ای سنگاپور، کوالالامپور که از سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به بالا شروع می شود و یا تورهای یک هفته ای دبی که یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان قیمت دارند. در این تورها تنها خدماتی که داده می شود صبحانه و ترانسفر و گاهی تور نیم روزه گشت شهری است.

این نرخ تور برای پس از ایام عید فطر تا ۲۰۰ هزار تومان کمتر توسط دفاتر خدمات مسافرتی فروخته می شود.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۲
کد خبر : 47972
بازدیدها: 149

پاسخی بگذارید »