یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

تودیع و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران زینبیه در استان البرز

danesheroz1 آذر ۷, ۱۳۹۲ ۰
تودیع و معارفه مدیر مدرسه علمیه خواهران زینبیه در استان البرز

دانش روز: مراسم تودیع و معارفه مدیریت مدرسه علمیه خواهران زینبیه در استان البرز در سالن اجتماعات این حوزه برگزار شد.

به گزارش دانش روز، در این مراسم که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه زینبیه در چهار راه مصباح کرج برگزار شد،حجت الاسلام والمسلمین الهی، امام جمعه محمد شهرـ موسس مدرسه علمیه زینبیه ـ بنی احمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران در استان ـ مسعودی، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرزـ مدیران و معاونان مدارس علمیه حضور داشتند.

index

 مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: زنان در طول تاریخ در هدایت جامعه نقش به سزایی داشتند. برنامه ریزی برای به فعلیت رساندن توانمندی بالقوه طلاب خواهر کار ارزشمندی است واین کار در حوزه علمیه استان در حال انجام است.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی با بیان اینکه مدیران و موسسین وهیات امنای مدارس علمیه، اهداف بلند در مسیر طلبگی را در نظر داشته باشند، افزود: اگر مسئولین مدارس علمیه به مسائل پیش و پا افتاده روزمره اعتنا کنند، قطعاً حوزه علمیه از اهداف عالیه باز می ماند.

بنی احمدی با بیان اینکه خدمت در حوزه علمیه یک فرصت الهی است اذعان داشت: اعتقاد دارم، صاحب حوزه علمیه حضرت حجت ابن الحسن عسکری(عج) است. لذا خدمتگزاری در حوزه علمیه را باید به فال نیک گرفت وبرای آن برنامه ریزی کرد .

وی با تاکید بر تعامل هرچه بیشتر مدیران با موسس و هیات امنا تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف عالیه از کارها و سخنان دست و پا گیر بر حذر باشید.

 مرضیه عبدلی، مدیر جدید مدرسه علمیه خواهران زینبیه با اشاره به جایگاه حوزه های علمیه شیعی به عنوان میراثداران جاوید فرهنگی ومعارف الهی گفت: نقشی که حوزه های علمیه در تقویت بنیان های فکری و اعتقادی جامعه دارد یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که اگر انقلاب نبود این هویت، نقش و جایگاه زنان در جامعه هرگز وجود نداشت.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی تقدیرنامه و حکم انتصاب خاتون مسلمی را به عنوان مشاور آموزشی مدیر حوزه علمیه وتودیع از مدیریت مدرسه زینبیه و سپس حکم معارفه مدیریت جدید این مدرسه، مرضیه عبدلی را قرائت و اهدا نمود.

پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۹
کد خبر : 76652
بازدیدها: 518

پاسخی بگذارید »