سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توافق ژنو ثابت کرد که مردم ایران در دفاع از حقوق خود ایستاده است

danesheroz1 آذر ۸, ۱۳۹۲ ۰
توافق ژنو ثابت کرد که مردم ایران در دفاع از حقوق خود ایستاده است

دانش روز: امام جمعه بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ گفت: توافق ژنو بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که مردم ایران اسلامی در دفاع از حقوق خود ایستاده است

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام قادر محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته چهارباغ افزود: دستیابی به این توافق و به رسمیت شناختن ایران هسته ای حاصل ایستادگی مردم این سرزمین اسلامی در مقابل تهدیدها و تحریم های سلطه طلبان است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی قدرت های جهانی هیچگونه حقی برای مردم ایران در استفاده از انرژی هسته ای قائل نبودند، اما امروز این واقعیت را پذیرفتن که دانش هسته ای در کشور ما بومی شده است.

محمدی گفت: هدایت و حمایت قاطع رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده کشورمان در ژنو نقش بسزایی در دستیابی به این توافق داشت.

امام جمعه چهارباغ در بخش دیگری از سخنان خود حل مشکلات مردم ، مهار و کاهش تورم و تقویت و توسعه امور فرهنگی را از دیگر اولویت های کشورمان بیان کرد و خواستار توجه جدی مسوولان در این زمینه ها شد.

وی همچنین ضمن تبریک روز مجلس شورای اسلامی به نمایندگان خانه ملت از آنان خواست با تعامل هر چه بیشتر با سایر قوا بستر مناسب را برای ارائه خدمات بهتر به مردم فراهم کنند.

منبع: ایرنا

جمعه ۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰
کد خبر : 76861
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »