سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج:

تهدید و تحریم دشمنان مانع از پیشرفت ایران نخواهد شد

danesheroz دی ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

امام جمعه کرج گفت: تهدید و تحریم دشمنان مانع از پیشرفت ایران نخواهد شد

حجت‌اسلام والمسلمین محسن کازرونی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امروز دشمنان با راه‌اندازی جنگ نرم و تهدید و تحریمی در نطر دارند تا به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: هنگامی که دشمنان از جنگ نظامی علیه کشور مأیوس شدند و با شکست مواجه شدند جنگ نرم را علیه ملت ایران آغاز کردند و با تحریم و تهدید در نظر دارند تا اهداف دیرینه و عقده‌های خود را پیاده کنند.

امام جمعه کرج گفت: هوشیاری جوانان در این راه و آگاه‌سازی آنان در مسیر مقابله با جنگ نرم یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان به شمار می‌رود.

کازرونی تأکید کرد: دشمنان بدانند که تحریم و تهدید علیه کشور هرگز سبب نخواهد شد که ما دست از توسعه و پیشرفت برداریم و بلکه سبب می‌شود ما بیش از گذشته پله‌های ترقی و پیشرفت را طی کرده و به علوم بالا دست پیدا کنیم.

وی افزود: دشمنان با ترور دانشمندان ما نیز نتوانستند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و مانع از پیشرفت علمی ایران اسلامی شوند.

کازرونی گفت: هیچ تحریم و تهدیدی نمی‌تواند نظام جمهوری اسلامی و مردم ما را از حق مسلم خود در استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای محروم کند.

وی ادامه داد: ما بر داشتن این انرژی پافشاری خواهیم کرد و هرگز زورگویان قادر نخواهند بود ما را از حق مسلم خویش محروم سازند.

جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۰
کد خبر : 2703
بازدیدها: 210

پاسخی بگذارید »