دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بشار اسد در دیدار با نمایندگان مجلس ایران:

تهدیدات سبب توقف جنگ علیه تروریسم نخواهد شد

danesheroz1 شهریور ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
تهدیدات سبب توقف جنگ علیه تروریسم نخواهد شد

دانش روز: رئیس جمهوری سوریه در دیداررئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران با وی از توان سوریه در مقابله با تجاوز خارجی به پشتوانه ملت و ارتش این کشور و ادامه عملیات علیه تروریسم در سوریه خبر داد

به گزارش دانش روز،  بشار اسد رئیس جمهوری سوریه گفت: تهدیدات در باره حمله نظامی سبب نخواهد شد که سوریه از اصول و مبادی خود دست بردارد و جنگ علیه تروریسم را متوقف کند.

وی افزود: سوریه به پشتوانه پایداری ملت مقاوم و همبستگی آن با ارتش شجاعش توان مقابله با هر تهاجم خارجی را دارد. به ویژه که به طور روزانه با دشمنان داخلی شامل گروههای تروریستی و حامیان آنها مبارزه می کند و پیروزی های متوالی به دست آورده است و در راستای تحقق ثبات و امنیت در سراسر سوریه حرکت می کند.

از سوی دیگر علاء الدین بروجردی نیز ضمن تاکید بر حمایت  جمهوری اسلامی ایران از سوریه تاکید کرد: شرفای منطقه اجازه پیاده شدن طرحهای خارجی که نقش سوریه مقاوم و ثبات و امنیت منطقه را هدف قرار داده است را نخواهد داد.

وی افزود: هر تهاجم خارجی به سوریه به شکست منتهی خواهد شد و تبعاتی برای مجریان آن به دنبال خواهد داشت و بازنده بزرگ از این ماجراجویی آمریکا و همپیمانان منطقه ای آنها که در راس آنها رژیم صهیونیستی است خواهند بود.

بروجردی بیان کرد: بهانه هایی که واشنگتن برای این اقدام نظامی مطرح می کند برای افکار عمومی بین المللی نخ نما شده است و ایران به همه عقلا در دنیا توصیه می کند که به آمریکا فشار آورند تا منطقه و دنیا را از مخاطر جنگ افروزی که کسی قادر به مهار آن نیست، دور نگه دارند.

از سوی دیگر بروجردی و هیئت همراهش با وائل الحلقی نخست وزیر و ولید المعلم وزیر خارجه سوریه دیدار و گفتگو کرد.

منبع:مهر

یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۴
کد خبر : 56146
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »