چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تنیسور های البرزی در صدر جدول مسابقات جام آدینه قرار گرفتند

atena92 اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۲ ۰

ˈمحمد مهدی سهرابی ˈ و ˈ سهراب دکمه چین ˈ دو تنیسور نونهال استان البرز در هفته سوم رقابت های تنیس جام آدینه که به تازگی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد، با غلبه بر حریفان خود در صدر جدول قرار گرفتند

به نقل از ایرنا؛ دبیر هیات تنیس البرز روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این موفقیت حاصل تلاش مربیان و دست اندرکاران این رشته ورزشی می باشد که با انجام برنامه های آموزشی و تمرینات مستمر به دست آمده است.

ˈآرش گلچینی ˈ افزود: در این مسابقات، ۲۰ تنیسور از استانهای مختلف کشور در رده های سنی زیر ۱۲ و ۱۴ سال به رقابت پرداختند.

وی یادآورشد: سهرابی نیز در گروه سنی ۱۴ سال با شش سال سابقه فعالیت در ورزش تنیس،توانست در گروه خود اول شود و دکمه چین با چهار سال سابقه ورزشی در گروه سنی ۱۲ سال با غلبه بر رقبای خود در رتبه دوم قرار گرفت.

این مسوول افزود: انتظار است با انجام آموزش و تمرین مستمر و شرکت در چنین مسابقه هایی شاهد موفقیت تنیسورهای این استان در رقابت های کشوری و برون مرزی باشیم .

وی اظهار کرد:محمد مهدی سهرابی،سهراب دکمه چین، سپهر سهرابی و امیر حسین روشنی تنیسورهای البرزی شرکت کننده در این رقابت ها بودند.

به گفته گلچینی،اکنون دراستان البرز حدود ۵۰۰ تنیسور ساماندهی شده اند که نیمی از آنان را بانوان تشکیل می دهند و یکصد نفر از آنان به صورت حرفه ای در مسابقه های استانی و ملی شرکت می کنند.

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۴
کد خبر : 14786
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »