پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تنها راه اداره کشور ، تلاش توأم با اخلاص است

28 danesheroz اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
تنها راه اداره کشور ، تلاش توأم با اخلاص است

کاندیدای احتمالی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: تنها راه اداره کشور، ‌ادامه جهاد و تلاش توأم با اخلاص در سایه نظام ولایی و در مسیر مکتب اهل بیت است

به گزارش دانش روز ، محمدباقر قالیباف شامگاه امروز با حضور در همایش تجلیل از خادمین هیئت‌الرضا استان البرز که در سالن ورزشی شهرداری کرج برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر در کشور ما، برخی بد‌اخلاقی‌ها معمول شده است که این در شأن مردم شهیدپرور و انقلابی ما نیست.

وی ادامه داد: در این راستا تا زمانی که ما از قرآن، اهل بیت (ع) و فرهنگ جهاد و شهادت فاصله بگیریم نخواهیم توانست کشور را آن طور که باید اداره نماییم.

قالیباف تصریح کرد: امروز سبک‌هایی در برخی زندگی‌ها رواج پیدا کرده است که اصلاً قابل قبول نیست، ‌پس اگر ما به دنبال ساختن کشور هستیم باید فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) را بیش از گذشته رواج دهیم.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در ادامه سخنان خود به دل‌نوشته‌ای که با قلم خود نگاشته بود اشاره کرد و اظهار داشت: افتخار می‌کنم که شما جوانان را دوست داشته باشم.

وی ادامه داد: من آمده‌ام که با رهبر، امام و خاک میهن و عزت و جوانمردی پیمان و عهدی دوباره ببندم.

قالیباف گفت: من عشقی را که در زمان جنگ در چهره‌های مردم بود دوباره زنده خواهم کرد، روزهایی که همه با هم برادر بودند،‌ بی‌کینه، بی‌نفاق، و بدون دروغ و با محبت با هم زندگی می‌کردند.

وی تأکید کرد: من عهد می‌بندم که آن روزهای بی‌کینه و باصفا را دوباره به شهر و کشورمان باز‌گردانم.

قالیباف افزود: من افتخار می‌کنم که تنها راه اداره کشور، ‌ادامه جهاد و تلاش توأم با اخلاص در سایه نظام ولایی و در مسیر مکتب اهل بیت باشد.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در ادامه سخنان خود به حوادث خاورمیانه به ویژه کشور سوریه اشاره کرد و گفت: کسانی که این توهین را به صحابه پیامبر کردند هیچ درکی از اسلام ندارند و بدانند که با این اقدامات هیچ کاری را از پیش نخواهند برد.

قالیباف گفت: دشمنان باید بدانند که مسلمانان با تکیه به مکتب اسلام و فرهنگ قرآن هر روز موفق‌تر و پیروزتر خواهند بود.

در ادامه این همایش مادر شهید رضا پناهی نوجوان ۱۲ ساله‌ای که در دوران هشت سال دفاع مقدس جان خود را برای دفاع از کیان این سرزمین فدا کرد طی سخنانی انتقال آرمان‌های شهدا را از مهم‌ترین وظایف مسئولان دانست.

معصومه حمامی‌اصل افزود: کسانی را برای اداره کشور انتخاب نماییم که ادامه‌دهنده راه شهدا باشند نه اینکه تنها به فکر پر کردن جیبشان باشند.

وی ادامه داد: باید کسانی را انتخاب نماییم که جبهه و جنگ را لمس کرده باشند و بدانند که شهدا برای چه به جنگ با دشمن رفتند.

پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۸
کد خبر : 16052
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »