جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تنها آرزوی مادر شهید خرم‌جاه

danesheroz2 شهریور ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
تنها آرزوی مادر شهید خرم‌جاه

دانش روز:مردم با پیروی از اسلام و حرکت در مسیر ولایت فقیه از خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس پاسداری کنند.

به گزارش دانش روز، مادر شهید ایرج خرم‌جاه گفت: مردم به ویژه جوانان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و در مسیر درست حرکت کنند. دشمنان اسلام سعی در منحرف کردن مسیر انقلاب دارند اما مردم نباید اجازه دهند آنان به اهداف خود برسند.

 

وی خاطرنشان کرد: به جای آوردن واجبات،حفظ حجاب، راستگویی، امر به معروف و نهی از منکر و تقوای الهی عواملی هستند که بنیاد اسلام را محکم می‌کنند.

 

مادر شهید خرم جاه گفت: من ۲۷ سال کسی را به عنوان فرزند در دل خاک قرار گرفته فرض می‌کردم که از پوست و خون من نبود اما همچون فرزند خودم با او درد و دل می‌کردم و غصه‌های دلم را با او در میان می‌گذاشتم. حالا که ایرج شناسایی شده به هیچ وجه با شهیدی که در طول این سالها بر سر مزارش می‌رفتم احساس غریبگی نمی‌کنم و فکر می‌کنم دو پسر داشتم که در راه خدا شهید شدند.

 

وی ادامه داد: من اگر پنج پسر دیگر هم داشتم همه آنها را به جبهه می‌فرستادم در راه امام و انقلاب با دشمن بجنگند و اگر هم شهید می‌شدند هیچ ناراحتی به دل راه نمی‌دادم چون یقین داشتم آنان نیز همچون ایرج در پیشگاه خداوند رستگارند.

 

وی گفت: امیدوارم هویت شهیدی که هم اکنون به جای فرزند من در استان البرز به خاک سپرده شده نیز شناسایی شود تا دل مادر او نیز آرام شود.

 

وی اضافه کرد: من همچون روال گذشته بر سر مزار این شهید می‌روم و مانند پسر خودم که هم اکنون در گلزار شهدای همدان آرمیده به او احساس دارم.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸
کد خبر : 60566
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »