جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تندترین پیتزای دنیا +عکس

danesheroz فروردین ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
تندترین پیتزای دنیا +عکس

این پیتزا به نام “تند آتشین” شناخته می شود و البته با توجه به تحقیقات کارشناسان گینس والبته تحقیقات پزشکی سه برابر از اسپری های پلیس تند است و تا به حال پیتزا به این تندی ساخته نشده است

افراد بسیاری هستند که علاقه خاصی به غذاهای تند دارند و معمولا در رستوران ها غذاهای تند را سفارش می دهند اما یک رستوران به تازگی پیتزایی درست کرده است که به عنوان تندترین در دنیا شناخته می شود.

این پیتزا به نام “تند آتشین” شناخته می شود و البته با توجه به تحقیقات کارشناسان گینس والبته تحقیقات پزشکی سه برابر از اسپری های پلیس تند است و تا به حال پیتزا به این تندی ساخته نشده است.

این پیتزا به وسیله سرآشپز یک رستوران کوچک در انگلستان درست شده است و البته پس از اعلام این موشوع رستوران آن ها کمی رونق گرفته است.

او همچنین می گوید تا به حال ۱۳۰۰ نفر این پیتزا را سفارش داده اند اما تنها ۹ نفر توانستند آن را تا به انتها بخورند که این این تنها ۰.۱ درصد از کل چالشی است که این پیتزا به همراه خودش وارد رستوران ها کرده است.

یکی از افرادی که توانسته بود دو تکه از این پیتزا را بخورد گفت: من دیگر این کار را تکرار نخواهم کرد چرا که ۱ ساعت بعد از خوردن این پیتزا نیز از چشمانم آب سرازیر بود.

یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۹
کد خبر : 10502
بازدیدها: 237

پاسخی بگذارید »