پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تمدید مهلت شرکت در سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌ نویسی نماز

danesheroz1 اسفند ۷, ۱۳۹۲ ۰
تمدید مهلت شرکت در سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌ نویسی نماز

دانش روز: معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، از تمدید مهلت ثبت‌ نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌ نویسی نماز تا ۱۵فروردین سال ۹۲ خبر داد

 به گزارش دانش روز، سیدمحمد عبدالهی گفت: سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز با توجه به استقبال گسترده کاربران، درخواست مخاطبان و پیشنهاد دبیرخانه این مسابقه تا ۱۵فروردین سال ۹۳ تمدید خواهد شد و کاربران و شرکت‌کنندگان مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز ارسال نمایند.

وی ادامه داد: ایام عید نوروز فرصت خوبی برای جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به این مسابقه و در راستای فرهنگ نماز در عرصه فضای مجازی است.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقه افزود: تاکنون بیش از هزار و ۶۰۰ وبلاگ در سامانه مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز ثبت نام کرده و با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در ایام عید نوروز این آمار افزایش چشمگیر و بی‌سابقه خواهد داشت.

عبدالهی با اشاره به هدف برگزاری مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز گفت: هدف از برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز حضور نوجوانان و جوانان در این مسابقه است و علاقمندان از گروه سنی ۱۳سال به بالا می‌توانند با مراجعه به نشانی chb-namaz.ir و اطلاعات لازم را برای شرکت در این مسابقه کب کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی و داوری، وبلاگ‌های برتر در تاریخ ۱۵اردیبهشت سال ۹۳ معرفی و ۱۱۰وبلاگ در پایان این مسابقات انتخاب خواهند شد و جوایزی به رسم یادبود از جمله ۲۰کمک هزینه سفر حج عمره، ۲۰کمک هزینه سفر کربلا، ۲۰کمک هزینه سفر مشهد مقدس و هدایای ارزنده فرهنگی دیگر به برگزیدگان این مسابقات اهدا خواهد شد.

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷
کد خبر : 95559
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »