جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تا 23 مرداد:

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی

دانش روز: ثبت نام شصتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و بیست و هفتمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی که از ۵ مرداد آغاز شده بود تا ساعت ۲۳ روز ۲۳ مردادماه تمدید شد.

به گزارش دانش روز، داوطلبان این آزمون ها می توانند در روزهای ۲۲ و ۲۳ همزمان امکان ویرایش و تکمیل مدارک، فرمهای ثبت نامی را نیز دارند.

آزمون های کتبی دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی همزمان در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه سال جاری در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

همچنین آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی و دانشنامه فوق تخصصی نیز در روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه بر اساس برنامه زمانبندی که در زمان توزیع کارت به داوطلبان اعلام می شود، برگزار می شود.

دستیاران دوره تخصصی که تا آبان ماه سال جاری دوره دستیاری آنها به پایان می رسد و در آزمون گواهینامه تخصصی تیرماه ۹۲ موفق به کسب قبولی شده اند می توانند به صورت مشروط در این آزمون شرکت کنند. دستیاران دوره فوق تخصصی نیز که تا ۱۵ آذر ۹۲ دوره دستیاری آنها به پایان می رسد، مجاز به شرکت در آزمون هستند.

آزمون های دانشنامه پزشکی در دو قسمت شفاهی و کتبی برگزار می شود و حدنصاب نمره قبولی جهت کسب مدرک دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۷۰ درصد کل نمره آزمون کتبی و ۷۰ درصد کل نمره آزمون شفاهی است.

نتایج نهایی آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی تا پایان شهریورماه اعلام می شود.

  آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از بالاترین آزمون های کشوری هستند که برای فارغ التحصیلان دوره های دستیاری تخصصی و فوق تخصصی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود و افراد پذیرفته شده در آزمون دانشنامه می توانند به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور مشغول به خدمت می شوند.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۱
کد خبر : 49440
بازدیدها: 534

پاسخی بگذارید »