سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قابل توجه مخاطبان البرزی:

تمدید مهلت ثبت‌ نام در جشنواره ملی علم تا عمل

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
تمدید مهلت ثبت‌ نام در جشنواره ملی علم تا عمل

دانش روز: رئیس کمیته اطلاع رسانی چهارمین جشنواره علم تا عمل از تمدید مهلت ثبت نام این جشنواره تا هفدهم مردادماه خبر داد.

به گزارش دانش روز، احمدرضا فیروزی گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی دبیرخانه چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز، مهلت ثبت نام این جشنواره به مدت یک هفته تمدید شد.
وی افزود: موضوع اصلی این جشنواره، طرح‌های دانش‌بنیانی است که نمونه‌سازی آن به پایان رسیده و نتایج آزمون و تست آن توسط مراجع ذیصلاح مثبت باشد.

فیروزی با اشاره به مخاطبان این جشنواره گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد واحدهای فناور، واحدهای تحقیق و توسعه دولتی، تعاونی، خصوصی و کارخانجات تولیدی و صنعتی، نخبگان، دانشگاه‌ها، دفاتر ارتباط دانشگاه و صنعت و دفاتر انتقال فناوری دانشگاهی، برگزیدگان و منتخبان حقوقی جشنواره‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، تعاونی‌های دانش‌بنیان، انجمن‌های علمی و سازمان‌های مردم‌نهاد علم و فناوری از جمله مخاطبان این جشنواره محسوب می‌شوند که می‌توانند از طریق سامانه اینترنتی festival.isti.ir ثبت نام نمایند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی چهارمین جشنواره علم تا عمل در استان البرز گفت: پژوهشگران حتماً باید طرح‌های دانش‌بنیانی که نمونه‌سازی آن به پایان رسیده باشد و نتایج آزمون و تست آن توسط مراجع ذیصلاح مثبت باشد را ارائه دهند.

فیروزی با بیان اینکه استان البرز برای دومین سال پیاپی با سهمیه ۶۰ طرح، مهیای ورود به جشنواره ملی «علم تا عمل» می‌شود، افزود: طرح‌های ثبت‌شده در این سامانه، پس از بررسی در دبیرخانه استانی جشنواره، به میزان سهمیه تعیین‌شده به دبیرخانه مرکزی معرفی خواهند شد و به طرح‌های برگزیده استانی و کشوری در این جشنواره، تسهیلاتی در قالب وام‌های بلندمدت به منظور تجاری‌سازی اعطا می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با اشاره به محدودیت‌های ایجاد شده برای اشخاص حقیقی و پژوهشکده‌ها برای ثبت نام در جشنواره گفت: برای رفع این محدودیت تدابیری اتخاذ شده است و این گروه از مخاطبان می‌توانند برای هماهنگی‌های بیشتر با دبیرخانه استانی جشنواره و شماره تلفن های ۳۲۵۴۴۲۸۶ و ۳۲۵۰۸۴۱۳ تماس حاصل نمایند.
فیروزی در پایان با اشاره به زمان برپایی نمایشگاه و اختتامیه جشنواره، خاطرنشان کرد: نمایشگاه و اختتامیه جشنواره ملی علم تا عمل به مدت سه روز در نیمه دوم شهریورماه با حضور طرح‌های برگزیده استان‌های سراسر کشور در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند با مراجعه به جهاد دانشگاهی واحد استان البرز به عنوان دبیرخانه استانی جشنواره به نشانی: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان بسیج، نبش خیابان شهید شجاعی، پلاک۴، از نزدیک درباره فرآیند شرکت در جشنواره و شرایط ثبت نام، آگاهی کسب کنند.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۶
کد خبر : 43832
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »