یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تا روز چهارشنبه:

تمدید انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

danesheroz1 شهریور ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
تمدید انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دانش روز: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا روز چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه تمدید شد

به گزارش دانش روز، دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته با آزمون که در آزمون سازمان سنجش شرکت کردند و تا کنون نتوانستند در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org جهت انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در خصوص فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کاردانی نیز اعلام کرد: این دسته از داوطلبان نیز می توانند در فرصت ایجاد شده جهت انتخاب رشته خود به سایت مذکور مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص انتخاب رشته متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته گفت: داوطلبان می توانند حداکثر تا ۱۰ رشته / محل انتخاب و در فرم ثبت نام درج کنند.

وی تاکید کرد: چون این آخرین فرصت ثبت نام اینترنتی برای متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته می باشد به داوطلبان توصیه می شود هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام آنلاین خود اقدام کنند تا در روزهای آخر دچار استرس یا مشکلی نشوند.

رئیس مرکز آزمون در پایان توصیه کرد: داوطـلـبان مـی تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

منبع:مهر

یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۴
کد خبر : 58484
بازدیدها: 151

پاسخی بگذارید »