جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی:

تمام قوای خود را در روز قدس مجهز کنیم

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
تمام قوای خود را در روز قدس مجهز کنیم

دانش روز: حضرت امام خمینی (ره) با بیان این که روز قدس، روز اسلام و روز رسول اکرم (ص) است؛ افزودند: روز قدس روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم و مسلمین با تمام قدرت و قوت در مقابل اجانب بایستند

دولت های عالم بدانند که اسلام شکست بردار نیست. اسلام و تعالیم قرآن بر همه ممالک باید غلبه کند. دین، باید دین الهی باشد، اسلام دین خداست و باید در همه اقطار، اسلام پیشروی کند. روز قدس، اعلام یک چنین مطلبی است، اعلام به این است که مسلمین به پیش! برای پیشرفت در همه اقطار عالم.
روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرت ها فهماند که دیگر آنها نمی‏توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.
من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‏دانم و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم و مسلمین از آن انزوایی که آنها را کشانده بودند؛ خارج شوند و با تمام قدرت و قوت در مقابل اجانب بایستند و ما در مقابل اجانب با تمام قوا ایستاده‏ایم و نخواهیم اجازه داد کسان دیگر در مملکت ما دخالت کنند، و مسلمین نباید اجازه بدهند که کسان دیگر در ممالکشان دخالت کنند.
در روز قدس، ملت ها باید به‏ حکومت هایی که خائن هستند هشدار دهند. روز قدس روزی است که ما خواهیم فهمید چه اشخاصی و چه رژیم هایی با توطئه گرهای بین المللی موافقت دارند و با اسلام مخالفت. آنهایی که شرکت ندارند مخالف با اسلام هستند، و موافق با اسرائیل، و آنهایی که شرکت کردند، متعهد هستند و موافق با اسلام و مخالف با دشمنان اسلام- که در رأس آنها امریکا و اسرائیل است. روز امتیاز حق از باطل است، روز جدایی حق و باطل است.
* از بیانات امام خمیی (ره) در جمع مردم قم (۲۵ مرداد ۱۳۵۸)

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
کد خبر : 45014
بازدیدها: 309

پاسخی بگذارید »