پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تماشای “تهران ۱۵۰۰” با بلیت نیم‌بها

danesheroz2 خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
تماشای “تهران ۱۵۰۰” با بلیت نیم‌بها

به گفته تهیه‌کننده انیمیشن “تهران ۱۵۰۰” علاقمندان می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۱۵۰۰ از بلیت نیم بها برای دیدن این فیلم استفاده کنند

به گزارش گروه هنر و سینمای دانش روز، محمدرضا ابوالحسنی تهیه‌کننده فیلم “تهران ۱۵۰۰” از تسهیلات ویژه برای تماشاگران این انیمیشن خبر داد و گفت: ما این امکان را فراهم کرده بودیم تا افرادی که از طریق ایرانسل به شماره ۱۵۰۰ پیامک بدهند از بلیت نیم بها برخوردار شوند که این امکان تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه اجرا می‌شد ولی به دلیل استقبال مردم تصمیم بر این شد که اعتبار بلیت‌های نیم‌بها تا ۱۵ خرداد تمدید شود.

n00225667-b

این تهیه‌کننده همچنین خبر داد: ضمن اینکه طرح بلیت نیم‌بها تا ۱۵ خرداد ادامه دارد و افرادی که این پیامک را ارسال کنند همچنان می‌توانند انیمیشن “تهران ۱۵۰۰” را با بلیت نیم‌بها ببینند.

وی در پاسخ به این که علاقمندان برای خرید بلیت‌های نیم بها چه باید بکنند؟ گفت: علاقمندان می توانند از خط ایرانسل برای عدد ۱۵۰۰ یک پیامک بدون متن ارسال کنند و براساس کدی که ارسال می شود بلیت های خود را تهیه و استفاده کنند.

ابوالحسنی در پایان متذکر شد: ما یک مسابقه پیامکی هم برای این فیلم ترتیب داده بودیم که یک میلیون نفر در این مسابقه شرکت کرده‌اند و قرارست به زودی طی مراسمی نتایج اعلام شود.

منبع: خبر فارسی

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۹
کد خبر : 19348
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »